Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri

Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri

Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri +41 44 634 11 11 numarası sizlere yurtdışında eğitim almak için yağacağınız başvurularda yön verecek telefon numarası olmaktadır. Müşteri hizmetleri aramalarınızda öncelik dil seçiminizi yapmak için sunulan seçeneklerden hangisini daha iyi biliyorsanız o dilin numarasını tuşlamanız daha detaylı bilgi almanızı sağlayacaktır. Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri +41 44 634 11 11 numarasını aradığınızda sizlere öncelik Almanca sonrasında Fransızca ve İngilizce başka bir seçenek olarak ta İtalyanca sunulsa da resmi dilleri arasında bulunan romansça da seçenekler arasında sunularak ön bilgilendirme yapılmaktadır. Müşteri temsilciliklerinde mevcut yetkililer her ülke diline rahatlıkla konuşama yeteneğine sahip olmalarının yanında Almanca ve İngilizce olarak ta detaylı bilgiler aktarımı yapmaktadırlar.

Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri +41 44 634 11 11 aramalarınızda sizlere öncelikle dil seçimi sunmasının ardında genel bilgilerin aktarımını yaparak sesli yanıt sistemi ile öncelikle yapmak istediğinizi seçmek için seçenekler sunmaktadır.

zurih-universitesi-musteri-hizmetleriBağlanmak istediğiniz bölümler ve fakülteler olan;

• İlahiyat fakültesi seçeneği

• Hukuk fakültesi seçeneği

• İşletme, ekonomi ve bilişim fakültesi seçeneği

• Tıp fakültesi seçeneği

• Vetsuisse fakültesi seçeneği

• Sanat ve sosyal bilimler fakültesi seçeneği

• Bilim fakültesi seçeneği

• UZH enstitüleri ve klinikleri seçeneği

• Yeterlilik merkezi seçeneği

• Merkezler seçeneği

• İlişkili enstitüler seçeneği Olarak hangisi ile görüşmek isterseniz karşılık gelen numarayı tuşlayarak fakültenin yetkilileri ile görüşmeniz sağlanmaktadır. Bu alanda yapılan çalışmalar ve fakültelerin istediği özellikler bu okulda öğrenim görebilmeniz için gerekli kriterlerin ne olduğunu ilgili bölümlerden detaylı bilgiler alarak öğrenebilmektesiniz.

Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri +41 44 634 11 11 yurt dışı öğrenim şartlarını ve bulunduğunuz ülkeye uygulana vize şartları açıkça sizlere bu numaralardan bilgilendirme olarak verilmektedir. Okulun bünyesinde bulunan bölümlerin mezuniyeti için gerekli yeteneklerin ve almanız gereken eğitimler numarayı aramanızda tüm detayları ile verilmektedir. Zürih üniversitesi Avrupa şartlarında ilk sıralarda yer alan araştırma alanında yaptığı çalışmalar ile gözde üniversitelerden birisi olmaktadır. Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri +41 44 634 11 11 aramalarınızda üniversite yönetim kadrosunu ve çalışma alanlarını merkezi hizmetlerinin ne olduğunu üniversitenin hangi bölümünden mezun olursanız çalışma alanlarınız yaşadığınız ülke şartlarında denklik kabul edilme seviyesinin ne olduğu daha üniversiteye gitmeden öğrenebilirsiniz. Zürih üniversitesi öğrencisi olmanız şartı aranmadan tüm detaylı bilgiler tüm ayrıntıları ile arayanlara anında kesintisiz iletilmektedir. Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri +41 44 634 11 11 aramalarınızda tüm bölümlerin içerikleri kapasiteler, ve mezuniyet durumları açıkça belirtilmektedir. Ayrıca sizlerin eğitim öğretim programları hakkında merak ettiğiniz tüm sorular tek tek atlanmadan anlatılmaktadır. Zürih Üniversitesi Müşteri Hizmetleri +41 44 634 11 11 aramalarınızda fakültelerin içeriğinde bulunan dersler ve ders saatleri devamsızlık durumları yerleşim problemleri kolaylık tesislerinin kullanımları hakkında tüm detaylı bilgiler aramalarınızda siz yeterli göreceğiniz seviyede tüm detaylarına kadar anlatımı yapılmaktadırEklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın