Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

‘Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma’ yöntemleri ve Kısa yollarını öğrenmek ve müşteri hizmetlerine ulaşıp sorunlarınızı çözmek için lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Bu yöntemle dakikalarca telefonda beklemeyecek ve anında çağrı merkezi ya da ziraat bankası iletişim telefon adresine ulaşacaksınız.

444 00 00 Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için TC Kimlik Numaranızı girdikten sonra sırasıyla 2 ve 1 tuşlayarak Kredi kartı şifrenizi giriniz. Daha sonra sıfır tuşlayarak Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Türkiyenin köklü kuruluşlarından ve en fazla çalışanı bulunan kurumlarından bir tanesidir. Özellikle son yıllarda resmi kurum kimliğinden sıyrılarak adeta bir özel banka görünümüne kavuşmuş ve müşteri ilişkilerine geliştirme politikası gütmeye başlamıştır. Özellikle son günlerde televizyonlarda dönen ziraat bankası reklamları her kesimden beğeni toplamakta ve vatandaşları bu bankadan kredi kartı ya da kredi çekmeye yönlendirmektedir.

Ziraat bankası tarihsel öneme de sahip bir bankadır. Osmanlı devleti zamanında mithat paşa tarafından temelleri atılmış o dönemlerde ‘memleket sandıkları’ adıyla kuruluşunun temelleri atılan ziraat bankası bugunkü modern yapısına kavuşmuştur. Hem ciro büyüklüğü hem de çalışan sayısı ve sahip olduğu şube sayısı bakımından türkiye’nin en büyük bankasıdır.

Ülkemizde binlerce şubesinin bulunmasının yanısıra balkanlar kafkaslar ortadoğu ve dünyanın bir çok bölgesinde şubeleri temsilcilikleri ve müdürlükleri bulunmaktadır. Türk halkının sempatisini yıllar önce dağıtılan kumbara takvim ve ajanda gibi eşantiyonlar ile kazanmıştır.

ziraat-bankası-müsteri-hizmetleri-telefon-numarası

Bugun halen halk arasında en çok güvenilen ve bilinen banka olarak bilinmektedir. Ziraat bankasının genel müdürlüğü Ankara’da bulunmaktadır.

Zaman zaman bankanın İstanbula taşınması gündeme gelmektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Ziraat Bankası Telefon Numarası Ziraat Bankası Çağrı Merkezi ‘Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi ve İletişim’ adres tel ve telefon numaraları hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık.

Umarız faydalı olmuştur.


Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (15 Yorum)

  • berbat bir banka kredi kartı şifresini markette tuşluyom şifre doğru diyor ama sonra işlemi reddediyor kart yeni. müşteri temsilcisini aradığımda müşteri temsilcisi tuşladığım şifre hatalı diyor hiç bir şekilde canlı müşteri temsilicisine bağlanamıyorsunuz bankanın kayıp çalıntı bölümü ise şifre markette doğru burda yanlış olayı imkansız öyle bir hata imkansız diyor kendilerinden haberi olamayan banka

 1. iş bankası atm.si kartımı yuttu kartımı istanbul adresime gelmesini istiyorum lütfen rica ediyorum hayriye sarı

 2. kredi kartımı iş bankası atm si yuttu istanbul adresime gönderirseniz saygıve minnet duyarım şimdiden teşekkür eder saygı duyarım.

 3. Çemişgezek Ziraat Bankasındaki Hesabımdan Otomotik Olarak Ziraai Kredi Fazizini ve kasko paraların Çekmiç BUlunmaktasınız ve benide bu kacıcı olarak mağdur ettiniz ve mahkemeye dava açacam mağdur olduğumdan neye dayanarak yapıyorsunuz bunu

 4. yorummu ıstıyonuz ennn zırsaat senın ALLAH bıldıgı gıbı yapsın .ne la.. bı kurye fırmasınlan calısıyon bee 40 gun oldu bı kartı bana ulastıramadı

 5. Maeil adresime bana ait olmayan isim benzerliginden kaynaklanan kredi kartı ekstrası geldi.Kredi kartı kullanıcısı altınordu/ORDU da ikamet ediyor.lütfen bu hatayı düzeltirmisiniz benim maeil adresime gelmesin.bankanızda hesabım bile yok.Dogacak kanuni sorumlulugu kabul etmiyorum.

 6. Çobanları koymussunuz hiç bir şeyden anlamıyorlar onuda geçtim iki saattir uğraşıyorm müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum sözde köklü bi banka !!

 7. nalet olsun sizin gibi bankaya ya bu ne ya bır türlü müşteri hizmet lerine bağlamamiyor ya nasıl bır banka bu ya

 8. Müşteri temlcisi numarasını tam üç saat araxım hep ayrıçan süre içinde tuşlayın dedi durdu. Aptal biri bile yüzüncüde süreyi yakalar resmen dalga geçiliyor. Allah cezanızı versin

 9. berbat bir banka kredi kartı şifresini markette tuşluyom şifre doğru diyor ama sonra işlemi reddediyor kart yeni. müşteri temsilcisini aradığımda müşteri temsilcisi tuşladığım şifre hatalı diyor hiç bir şekilde canlı müşteri temsilicisine bağlanamıyorsunuz bankanın kayıp çalıntı bölümü ise şifre markette doğru burda yanlış olayı imkansız öyle bir hata imkansız diyor kendilerinden haberi olamayan banka

 10. Şifresi kilitli olan kullanıcılara bu ekrandan hizmet verilememektedir. Lütfen 0850 220 00 00 nolu Müşteri Hizmetlerimizi arayınız yeri bulamadım yardım acil