Yurt İçi Kargo İletişim

Yurt İçi Kargo İletişim

Yurt içi kargo iletişim 444 99 99 numarası arayanlara tüm gönderdikleri ve bekledikleri kargolar hakkında ve diğer konularda en detaylı bilgileri almalarını sağlamaktadır. Yurt içi kargo iletişim 444 99 99 numarası ve diğer tüm kargoların, resmi kurumların, özel kuruluşların bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanında şirketlerin, okulların, mağazaların, AVM müşteri hizmetleri numaralarına ve adreslerine en kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz telefon rehberi İstanbul en güncel bilgilere sahip web sitesi içeriği her saat giriş imkânı sağlayarak merak ettikleriniz ve gerekli tüm detayları almanıza olanaklar sağlamaktadır.

yurt-ici-kargo-iletisim

Verilen telefon numaraları ve adres bilgileri yanında kurum ve kuruluşların hakkında en açıklayıcı bilgilerinde sunulması ziyaretçilerinin en doyurucu ve lüzumlu bilgiler ile donatılmasını sağlamaktadır. Yurt içi kargo iletişim 444 99 99 aramalarında sesli yanıt sistemi ile arayanları yönlendirmelerinde ve verdikleri bilgiler ana başlıkları;

• En yakın şube bilgileri

• Kargom nerede

• Kargo teslimat bilgileri

• Teslim süreleri

• Adreslere kurye talepleri

• Her türlü görüş, öneri ve dilekler Altında toplanarak en hızlı bilgi erişim noktasını oluşturmaktadır.

Ayrıca 7/24 sesli yanıt sistemi tüm sorunlarınıza ve kargoculuk bilgileri hakkında en detaylı bilgileri sunmaktadır. Yurt içi kargo iletişim 444 99 99 numarasının aramalarına cevap veren genel müdürlük merkezi iletişim bilgileri; Adres bilgileri: Eski Büyükdere Caddesi Ayazağa Yolu Kargo Plaza No: 17/19 Maslak / Sarıyer/ İstanbul 34398 Telefon numarası: 0212 365 23 65 Faks numarası: 0212 365 24 79 Web sitesi: www.yurticikargo.com Bilgileri ile istenirse genel müdürlük merkezi ile iletişime geçerek şube ve acenteler ile olan sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Yurt içi kargo iletişim 444 99 99 tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir müşteri hizmetlerine sahip bir kuruluş olarak aynı zamanda canlı bağlantılar ile kargo takiplerinizi en hızlı bir şekilde yapmanıza kolaylık sağlamaktadır.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın