WhatsApp Müşteri Hizmetleri

WhatsApp Müşteri Hizmetleri

 

Akıllı telefonların belki de en güzel iletişim aracıdır WhatsApp. Bu bölümde görüşme ,yazışma resim ve video gönderme hatta sesli mikrofonu kullanmak oldukça eğlencelidir. Arkadaş listende var olan herkesin sosyal yaşantısını bir tık yolu ile öğrenmen hatta iletişim özgürlüğünden sınırsız bir şekilde yararlanmanızı sağlar. Kolay kullanılabilir özelliği mevcuttur. Toplamda 10 milyar kişinin bu uygulamayı indirdiklerini ve kullandıklarını görmekteyiz. Bu sistem özelliğiniz Google playstore yöntemi ile indiriyor daha sonra yazılı sözleşmeyi okudum kabul ettim butonunu tıklayarak kendi numaranızdan onay alıp kullanabiliyorsunuz. Gün içinde aktif olup olmadığınızı ve ya siz başkalarının çevrimiçi olup olmadıklarını öğrenebiliyorsunuz.

Kısacası WhatsApp’ın genel özelliklerinde kesintisiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Durum güncellemesinden her gün bir resim ,video güzel söz ve başka dosyalardan atarak insanların sizin durumunuzu görmelerini sağlayabiliyorsunuz. sol üst kısımda dört nokta üst üste olan bölüme girdiğinizde diğer işlemleri de kullanabiliyorsunuz. Konuşma geçmişini silebiliyorsunuz. Metni tekrardan kopyalayıp hatıra olarak saklayabiliyorsunuz. Profil resminiz özelleştirerek sevdiğiniz güzel sözler altına yazıp zengin bir görsellik sunabiliyorsunuz. Kısacası size ait her şeyi siz yapılandırıyor arkadaş listesinde gözükmesine izin veriyorsunuz. Güncellenme durumlar ,resimler ve diğer etkinliklerden de ayrıca yararlanabiliyorsunuz WhatsApp’ın üstün özellikleri bulunmaktadır. Bu size saydığımı genel ayarlardır.

Peki,WhatsApp müşteri hizmetlerini hangi durumlarda aramanız gerekir Şimdi sizlere bu konu hakkında genel bilgilerden söz edeceğiz.Öncelikle soru ve önerileriniz için bu numaradan direk bağlantı sağlayabilir,müşteri çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. İnternet adresinden yazışmak için : support@whatsapp.com adresine direk olarak giriş yapabilir,ya da 11870 numarasını çevirerek konu hakkında destek alabilirsiniz. WhatsApp Müşteri Hizmetlerini Hangi Durumlarda Aramanız Gerekir ?

⦁ Her türlü şifrelenme sorunları ve kilitlenme durumları söz konusu ise direk acil yönlendirmeden bilgiler alabilir 11870 arayarak çeşitli departmanlara bu konu hakkında sizi direk olarak yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz.

⦁ Genel güvenlik sistemi sorunlarında sürekli bir hata ile karşılaşıyorsanız ve ya WhatsApp sunucu hizmetleri yönlendirme işlemin devre dışı bırakıyorsa bunun neden kaynaklandığını araştırabilir,bu sorunun kısa zaman zarfında düzeltilmesini isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle support@whatsapp.com adresine bir mesaj yazın. Sorunlarınızı bildirin. Size en yakın zamanda geri dönüşüm sağlayacaklarını katiyen unutmayınız.

⦁ Her tülü video açma sorunu olursa ve virüs görüldü bildirimi ile karşılaşıyorsanız bunun sizin telefonla ilgisi olup olmadığını anlayabilmeniz için cleanmaster virüs temizleme programını indirerek öğrenebilirsiniz. Eğer güvenlikte bir sorun yok ise ve tehdit görünmüyor ise bu WhatsApp hizmetlerinden gelen bir tehlike olabilir.

 

Telefonun zarar görmemesi ve diğer şifre ve kredi işlemlerinizin çalınmaması için sahte yazılım olup olmadığını öğrenmeniz gerekir.Bunun için hemen acil arama yaparak bu durumu düzeltmeleri için talepte bulunmanız gerekir.Her türlü yavaşlama ,WhatsApp özelliğinden yararlanmama ,sahte yazılıma maruz kalma,çalıntı hesap ve benzeri değişik sorunlar için WhatsApp müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. support@whatsapp.com adresine bir şikayet metni oluşturun durumun aciliyetini bildiriniz. Ya da direk canlı bağlantı yolu ile destek alınız. Yapmanız gereken sadece bu numaradan bilgi almak ve bunun nedenlerini araştırmaktır.11870 hizmeti size en doğru cevabı sunacak en yakın zamanda işlemleri yürürlüğe koyacaktır. Sabırlı olun ve o zaman diliminde sahte yazılıma maruz kalmamak için eski whatsapp hesabını silin. İndirmeyi probleminiz çözüldükten sonra yapınız.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın