Vivense Mobilya Müşteri Hizmetleri

Vivense Mobilya Müşteri Hizmetleri

 

Vivense Mobilya Müşteri Hizmetleri Evlenenler ve evini yenileyenler için birbirinden şık tasarımlar ve mobilya hizmetleri vivense mobilya dünyasında mevcuttur. Eğer eşyalarınızın yenilemesini istiyor ve bu bir marka hizmeti ile olmasını düşlüyorsanız vivense mobilya size en güzel kampanyalı indirimli fiyatlarla hayal ettiğiniz eşyaya yakın zamanda kavuşmanıza aracı oluyor.Vivense mobilya hizmetlerinde oturma odası takım modeller,yatak odası takım modeller,çocuk,genç,antre,banyo ,bahçe modelleri,aydınlatma sistemleri,ev dekorasyonu modelleri,her türlü ev tekstil ürünleri bulunmaktadır.Bir oturma odası grubu almayı düşlediyseniz bakalım bu modellerde ne takım özelliklere sahip olacaksınız sizlere bu konuda bilgileri aktarma istiyoruz.

Koltuk takımı ve köşe takımı modellerinde şık renk model tasarımlar evinize yakışacak üstün özellikler ile size sunulmaktadır.Ayrıca berjer modeller puf modeller ve aradığınız her model grubunu bulmanız normaldir.Yemek odası takımlarında hayal ettiğinizden daha güzeli ile karşılaşacak ,misafirlerinize şık sunumları bu modeller ile sağlayacaksınız. Vivense mobilya müşteri hizmetlerini her türlü soru ve öneride bulunarak aramanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek işlem genel bilgileri direk evden öğrenerek telefon aracılığı ile öğrenmek ya da mobilya sitesinden online ürünler ve fiyatlar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Vivense mobilya müşteri hizmetleri iletişim numarası : 0850 480 25 35 numarayı arayabilirsiniz. Peki vivense müşteri hizmetlerini neden aramalısınız ? Sizler için derlediğimiz bilgileri bir araya getirdik ve bunun nedenlerini araştırdık.Bakalım bunlar tam olarak neler ?

⦁ Ürün hakkında aklınıza takılan herhangi bir şey varsa bunu doğru bir şekilde canlı destek yolu ile öğrenmeniz mümkün olabilmektedir. Yapmanız gereken tek işlem acil soru ve önerilerinizde müşteri çağrı merkezini bu numaradan aramak ve iletişme direk bağlantı sağlamanızdır. Vivense müşteri hizmetleri iletişim numarası : 0850 480 25 35

⦁ Online sitelerden beğendiğiniz bir oturma gurubunu ve ya bir aydınlatma sistemini sipariş ettirdiniz. Fakat orada gördüğünüz evinize yeni gelen ürün ile aynı değil. Bu konuda şikayetçi olabilir,bu durumu acil bir şekilde düzeltmelerini talep edebilirsiniz.

⦁ Yemek takımı alırken renk farklılığı varsa ya da üründe herhangi bir sıkıntıya denk gelirseniz ürün değişimi için müşteri hizmetlerine bu konuda memnuniyetsizliğinizi dile getirebilir bir daha bu hataların olmamasını sağlayabilirsiniz. Sizin vereceğiniz öneriler sayesinde kalite danışmanlık hizmetleri işinde daha profesyonel çalışmaya başlayacak ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaya devam edecektir. Her türlü şikayet ve ya öneri için müşteri çağrı merkezi ile canlı bağlantı kurarak fikirlerinizi duyurabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek işlem,Vivense müşteri hizmetleri iletişim numarası : 0850 480 25 35 aramaktır.

⦁ Mağazada aradığınız ne varsa bulabilirsiniz. alımını yaptığınız bir ürünün garanti belgesi yoksa hemen bunu geri iade edebilir,en az 2 yıl garantili bir ürün alarak bu hatalarını düzeltmelerini dile getirebilirsiniz. ⦁ Mağazada cüzdan,para ve benzeri özel eşyalarınız kaybetmiş iseniz hemen bunu hızlıca bildirebilir size iletilmesini isteyebilirsiniz.

⦁ Mobilya tasarımını görsellik olarak dışı iyi ,içi çürük ise hemen kalitesiz olan ürün hakkında şikayet edebilir paranızı geri iade etmelerini ya da direk ürün değişimi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Kısacası vivense mobilya guruplarında her türlü soru ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Yapmanız gereken canlı destek almak ve telefon aracılığı ile bağlantı kurmaktır. Vivense müşteri hizmetleri iletişim numarası : 0850 480 25 35 arayarak detaylı bilgilerden faydalanabilirsiniz.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın