Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi

 

vatan-bilgisayar-cagri-merkezi

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Türkiye’nin ilk Bilgisayar mağazası olarak Taksim – Elmadağ’da faaliyetlerine başlamıştır. 2002 yılında ise oldukça büyük bir başarıya imza atmış ve yine Türkiye’nin ilk Teknoloji Hiperstorunu kurmuştur, böylelikle tüm teknoloji ürünlerinin satışına başlamıştır. 2006 yılında, Ankara – Söğütözü’nde dünyanın en büyük teknoloji marketini 18.650 m2 alan üzerine kurmuştur. Bugün ise çoğunluğu Hiperstore olmak üzere 100’ü aşkın mağazasıyla birlikte Türkiye’nin 52 ilinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kendisine ‘’ Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri, Mutlu Tedarikçi ‘’ ilkesini şiar edinen Vatan Bilgisayar, kendisini bu konuda oldukça geliştirmiş ve tam müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır.

0850 222 56 56 telefon numarasından müşterilerine hizmet veren Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi; hafta içi 09:00 ile 19:00 saatleri arasında, hafta sonları ise 10:00 ile 17:00 saatlerinde arasında müşterilerine destek hizmeti vermektedir. Arayacağınız bu telefon numarasından daha önce vermiş olduğunuz mevcut siparişleriniz ve Vatan Bilgisayar ürünleri hakkında bilgi alabilir, iade işlemleriniz hakkında görüşme sağlayabilir, servis hizmeti ve servisteki ürünlerinizin durumu hakkında sorgulama yapabilirsiniz.

Ayrıca haftanın 7 günü 09:00 ile 22:00 saatleri arasında Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi’ni arayarak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vatan Bilgisayar çalışanları, doğru işe doğru eleman prensibi ile seçilir ve eğitilir. Bu sayede yapacağınız görüşmelerde nitelikli ve işinin ehli bir ekip ile karşılaşacaksınız. Ayrıca Vatan Bilgisayar’ın müşteri memnuniyeti politikası gereği sizi dinleyecek ve sorunlarınızı da çözüme kavuşturmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Şayet çağrı merkezini aramak yerine işlemlerinizi bilgisayar üzerinden yapmak isterseniz, http://www.vatanbilgisayar.com/ resmi internet sitesi de müşterilerinin kullanımına açıktır. İnternet sitesinden de ürünleri inceleyebilir, karşılaştırabilir ve satın alma yapabilirsiniz. Ayrıca oluşabilecek sorunlarınız için ‘’ İletişim ‘’ bölümünü kullanarak online mesaj gönderebilirsiniz.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın