Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri

444 22 22 Uludağ turizm müşteri hizmetleri ,ve de 40 yıllık deneyimli hizmetleri ile yolcularına en rahat ve emniyetli seyahatle sunarak güven vermektedir. Günümüze kadar olan hizmet sürelerinde disiplinli çalışmaları dürüst hizmetleri yollarda aranan otobüs firması ve ulaşım imkanı olma özelliğini günümüze kadar taşımaktadır. Uludağ turizm iletişim bilgilerine ulaşmak isteyenler; Adres bilgileri Genel müdürlük merkez: yeni şehirler arsı otobüs terminali no:114 Balıkesir Uludağ turizm müşteri hizmetleri: 0 266 246 60 50 Web sitesi: www.uludag.com.tr İletişim noktalarından tüm hizmetlerine ulaşmanız mümkün olmaktadır. Uludağ turizm indirimli bilet uygulamaları için hazırlamış olduğu Uludağ kart müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunumunda kullanmalarına olanaklar sağlamaktadır.

uludag-turizm-musteri-hizmetleri

Uludağ Seyahat hizmetleri kapsamında yer alan;

• Servis hizmetleri

• Şehirler arası yolu taşımacılığı

• Şehir içi servis taşımacılığı

• Turizm taşımacılığı

• Binek araç kiralama

• Turizm Seyahat acenteliği

• Sponsorluk hizmetleri Olarak geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Uludağ Seyahat en yeni otobüsleri ile güvenli yolculuğun adı olmaya devam etmektedir. Konfor ve emniyetin ön planda tutulduğu yolculuklarda her koltukta bulunan internet hizmeti sayesinde evinizde koltuğunuzda oturmuşçasına rahat yolculuklar yapabilirsiniz. Ayrıca Uludağ turizm web sitesi ziyaret ederek hizmetleri hakkında en detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Uludağ Seyahat yurdun her köşesine yolculuk yapmanıza olanak sağlarken hazırlamış olduğu Green Card ile tüm indirim ve promosyonlardan faydalanmanızı sağlarken her ödediğiniz otobüs biletinin 10 bedelini puan olarak kazandırmaktadır. Kazandığınız puanların karşılığında ücretsiz yolculuk yapmanıza olanaklar sağlamaktadır.

Son zamanlarda Seyahat hatlarındaki gelişmeler sayesinde Ankara’dan Marmaris’e İzmir’den Kırklareli ‘ye direk servisler hazırlayarak arada aktarma yapmadan İzmir’den binen yolcular Kırklareli de inerek kolaylıklardan faydalanmaktadırlar. Uludağ Seyahat ile sıcak yaz günlerinde en serin havayı yakalarken kışın dondurucu soğuklarında en güzel ikramlar eşliğinde ulaşmak istediğiniz noktalara en rahat bir şekilde gidebilmektesiniz. Koltuklarda ve iç mekanda sağlanan konfor sıkıcı yolculukları tamamen unutturan havası ile yolcularına en konforlu yolculuk imkanları sunma çabasında çalışmalar yapmaktadır. Uludağ Seyahat tanınmışlığın ve çevresindeki insanların güvenli bakışları sayesinde gün geçtikçe daha da kendini ve tüm detaylarını güncelleyerek çağımız teknolojisinde üretilen en modern araçları ile yollarda hizmetlerini sürdürmektedir.Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın