Türkiye Finans İnternet Müşteri Hizmetleri

Türkiye Finans İnternet Müşteri Hizmetleri

turkiye-finans-internet-musteri-hizmetleri

Bankaların internet şubelerinden kolayca işlem yapma devrini yaşıyoruz. Bu nedenle de büyük bankaların neredeyse hepsinde internet şubesi var. Ancak, bu internet şubelerinin de verimli bir şekilde kullanılması önemli. Aksi takdirde istenilene kolayca ulaşma kolaylığı ortadan kalkabiliyor. İnternet şubesinde en anlaşılır ve en hızlı hizmet verebilecek tasarıma sahip bankalardan bir tanesi de Türkiye Finans Bankası. Üstelik bu banka internet şubesinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun için müşteri hizmetleri servisiyle müşterilerine anında cevap oluyor. Böylece müşteriler hem internet bankacılığının kolaylıklarından yararlanırken hem de müşteri servisinin çözüm ortaklığıyla işlemlerini güvenilir ve hızlı halledebiliyor. İnternet şubesiyle ilgili olası şikayetleriniz ve sorularınızı 444 2 444 numaralı Türkiye Finans internet müşteri hizmetlerine danışabileceğiniz gibi halledemediğiniz işleminiz olursa 0850 222 22 44 numaralı telefon bankacılığı sayesinde de kolayca yapabilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet Şubesi kişiselleştirilebilen ekranı sayesinde müşterilerinin istediği işlemlere en kısa yoldan ve hızlıca ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle de birçok bankanın verdiği internet şubesi hizmetini geride bırakmaktadır. Sizin kendi kullanım alışkanlıklarınızı dikkate alarak düzenleyeceğiniz ekran sayesinde kafanızı karıştıran işinize yaramayacak hizmet adımlarından kesinlikle kurtularak hızı ve kaliteyi yakalamış olacaksınız.

TÜRKİYE FİNANS İNTERNET ŞUBESİ Öncelikle internet şubesinde halledebileceğiniz işlemlere geçmeden önce sisteme giriş nasıl yapılır bilgi verelim. Türkiye Finans Bankası’nın internet sitesinde internet şubesi bölümünden bireysel seçeneğini tıklayarak karşınıza gelen ekranda şifreniz ve müşteri numarası ya da TC kimlik numarasıyla giriş yapılmaktadır. Ancak, şifresi olmayan müşteriler mutlaka anında şifre bölümünü de ziyaret etmeli ve gerekli bilgileri doldurarak bir şifre edinmelidir. Daha sonra aşağıda saydığımız hizmetlerin hepsini internet şubesinden yapabilirsiniz;

• Hesap İşlemleri (Varlıklarım ve borçlarım, hesaplar, hesap hareketleri, yeni hesap açma, ortak hesaplar, nakit akışı, finansal planlama, iban gönder, çek/senet izleme, hesap adı güncelleme gibi tüm hesapla ilgili işlemler bu sekmede yer alır)

• Para Transferleri (EFT, havale, dosya ile para transferi, döviz transferi, toplu para transferi gibi para göndermeyle ilgili tüm işlemler)

• Ödemeler (Fatura, vergi, bağış, kurum ve ceza ödemelerinin tümü) Bu 3 ana işlem basamağının dışında yapılabilecek işlemler kartlar, finansman, yatırım işlemleri, finansal planlama, başvurular kategorilerinde yer almaktadır. Bankaya giderek ne yapabiliyorsanız internet şubesinde de mevcuttur.

TÜRKİYE FİNANS MÜŞTERİ HİZMETLERİ Türkiye Finans Bankası İnternet Şubesi’nde yapacağınız işlemlerde takıldığınız ya da sormak istediğiniz bir konu olduğunda 444 2 444 müşteri hizmetleri telefonunu arayarak kısa sürede teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz. Hem internet şubesiyle ilgili yaşadığınız sorunu çözüp hem de işleminizi müşteri hizmetleri ekibimize danışarak daha kolay halledebilirsiniz. Türkiye Finans İnternet müşteri hizmetleri den yapamadığınız işlemler için yine 0850 222 22 44 numaralı telefondan sesli yanıtlama sistemine ulaşarak telefon bankacılığı aracılığıyla halledebilirsiniz. Türkiye Finans Bankası müşteri memnuniyeti için elinden gelen her türlü hizmeti vermektedir.Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın