THY Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım

THY Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım

 

thy-musteri-hizmetlerine-nasil-ulasirim

Uçak ile yolculuk yapmanın keyfi bir başkadır. Gideceğiniz yere sizi huzur içinde götürür. Herhangi bir sarsılma, mide bulantısı söz konusu olmaz. Diğer ulaşım araçlarına göre uçak en rahatıdır. THY müşteri hizmetlerini ne zaman arayabilir ve hangi konularda destek alabilirsiniz?Bunları sizler ile paylaşmak isteriz. Müşteri hizmetlerine bağlanmanız için THY ile ilgili bir sorunuz varsa THY hizmetleri hakkında bilgi almanız gerekir. Bu bilgileri bu numaradan alabilirsiniz.

THY müşteri hizmetleri: 444 0 849 THY Müşteri Hizmetlerini Hangi Durumlarda Aramalıyım?

• Uçak bilet işlemlerini öğrenmek, önceden yer ayırtmak için canlı desteğe başvurabilirsiniz.

• Uzaktan gelen bir yolcunuz var ise onun tam olarak kaçta hareket ettiğini , kaçta iniş yapacağı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

• THY yolculuk esnasında herhangi bir kayıp, çalıntı söz konusu ise bu durumu bildirmek ve detaylı bilgileri almak için THY müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

• Her türlü pasaport işlemleri ve uçuş seferleri hakkında yetkililerden gerekli bilgileri temin edebilir, kendinizi önceden yolculuğa hazırlayabilirsiniz.

• Online bilet işlemleri, rezervasyon işlemleri, ödeme işlemleri, araç kiralama işlemleri, koltuk seçim işleri, nerede oturacağınıza önceden karar verme işlemleri, bagaj ve eşyalar için gerekli bilgiler, mobil uygulamalar, internet kullanımı gibi bilgileri önceden THY müşteri hizmetlerinde öğrenebilirsiniz. Online hangi kuruluşlardan hizmetler sağladıklarını, aylık gider masrafları ve düzenli uçuş hakkında ücret tarifesi hakkında görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için yapmanız gereken bu numarayı aramaktır. 7/24 saat ulaşım özelliği sağlayan THY’yi arayabilirsiniz. Her türlü görüş ve öneriniz için 444 0 849 numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz. İyi uçuşlarınız olsun.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın