THY Müşteri Hizmetleri

THY Müşteri Hizmetleri

Genelde yurt içi ve yurt dışı seyahatler de gitmek istediğiniz yere daha hızlı bir şekilde ulaşmak için THY servislerinden yararlanmak isteriz. Özellikle yurt dışı seyahatlerde oldukça fazla faydası bulunan THY’nin faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. Size hem güvenli uçuşlar sağlıyor, hem de daha çabuk hizmet sağlayarak sevdiklerinize hızlı bir şekilde ulaşım yapmanızı sağlıyor. Çok fazla tutulan ve diğer ulaşım hizmetlerine göre profesyonelliğini koruyan bir kurumdur. Hem internetten hem de müşteri hizmetlerinden bilgiler alabilir, işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde sağlayarak, gideceğiniz yere planlı uçuşlar yapabilirsiniz.İstikrarlı duruşunuz ve planlı hareketlerinizi hızlandırmak için çağrı merkezlerinden bu konu hakkında yardım alabilirsiniz. THY müşteri hizmetleri destek numara hattı 444 0 849 numarasından arama yaparak sorun ve önerilerinizi, canlı destek hizmeti alarak sağlayabilirsiniz.
Thy-müşteri-hizmetleri-telefonları
Bu hizmet istediğiniz zaman 7/24 saat aralığında farklı çalışan ekipleri ile hizmet sağlamaktadır. THY Müşteri Destek Hattından Hangi Bilgileri Alabilirim? Genelde herkesin ortak noktası olan bu sorunun en mantıklı çözümü müşteri hizmetlerini aramak ile gerçekleşir. Zaten ilk arama esnasında direk canlı destek çıkmaz karşınıza. Öncelikle bir telesekreter ile karşılaşırsınız ve sorunlarınız acil bir durumun içinde ise beklemeden sadece 0 tuşuna basarsınız. 0 tuşu bütün müşteri hizmetlerinde canlı desteğe hızlı bağlanma şeklidir. 444 0 849 numaranın size sağladığı hizmetler oldukça fazladır. İsterseniz bunlardan birkaç tanesini ele alalım. • Rezervasyon ve bilet işlemleri • Hava yolları işlemleri • İndirimlerden yararlanma hizmetleri, • Çocuk yaş sınırı hakkında genel bilgiler, • Para yatırma ve önceden yer ayırtma işlemleri, • Bavul işlemleri, • Öneri ve şikâyet sorgulama hizmetleri, • Bilet iptal etme işlemleri ve bunun gibi birçok hizmetleri müşteri hizmetlerden öğrenebilir ve güvenli bir şekilde hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. İyi uçuşlar.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

THY Müşteri Hizmetleri (1 Yorum)

  1. thy den şikayetçiyim çok nilgisizler uçağımız beş buçuk saat rötar yaptı ve yolcu başı 100 euro verileceği söylendi ve hala verilmedi çoluk çocuk perişan olduk 02 07 2016 saat 11 10 uçuşu pnr sn7tp5 ltf en kısa zamanda paramızın iadesini istiyorum