Sinanpaşa İş Merkezi Telefon Numarası

Sinanpaşa İş Merkezi Telefon Numarası

 

sinanpasa-is-merkezi-telefon-numarasi

Beşiktaş, İstanbul’un bir ilçesi konumundadır. İsmini İstanbul’un en eşli semtlerinde olan Beşiktaş semtinden alır. 8.4 uzunluğundaki sahili içerisinde barındıran, İstanbul’un göz bebeği denilecek kadar nadir güzellikleri içeren bir semttir. İstanbul boğazının olduğu ilçedir. İstanbul’da küçük bir semt olmasına karşın, diğer ilçelerden az insan barındırmasına rağmen iki yakayı- Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerini bağlantı yollarının bulunduran günlük yaklaşık olarak milyon insanın geçtiği bir ilçe olma özelliği göstermektedir. Çeşitli alışveriş merkezlerini bünyesinde barındırması ile insanlara hizmet eder. Sahip olduğu son dönemin Osmanlı mimarisi içerisinde yaşatan, üniversiteleri barındıran, Levent- Maslak hattındaki iş merkezlerinin yer aldığı canlı bir iş alanıdır.

Beşiktaş’ta belki de en çok ziyaret edilen merkezleri arasında yer alan Sinanpaşa iş Merkezi büyük bir iş yeridir. Son zamanların adeta moda ve takı butiği merkezi haline gelmiştir. Büyük Beşiktaş çarşısının mağazaları ve butiklerini yarışan, merkezi giriş kapıları ile çeşit çeşit takı ve moda butikleri ile özellikle genç neslin uğrak yeri ve ilgi odaklarıdır. Beşiktaş’ın meydanında birkaç yerinde giriş kapısı bulunan Sinanpaşa iş merkezinin en dikkat çeken yönü Katı Kartal heykeline doğru yürürken olan soldaki giriş ile soldaki meşhur Mc Donald’s giriş kapılarıdır. Ana kapıdan girildiği takdir de sizi Penti ve son zamanlarda meşhur takı mağazalarından olan Uzak Işıklar karşılamaktadır. Sinanpaşa iş merkezi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde olan bir iş merkezidir.

Sinanpaşa mahallesi Has fırın Caddesi No:5 adresine giderek alışveriş yapabilecek için uygun bir iş yeridir. 0212 258 77 34 numarası aranarak iş yeri merkezi ile ilgili geniş bilgiler alabilecekleri telefon numarasıdır. Sinanpaşa iş merkezi içerisinde aksesuar dükkanları, bebek için gerekli olan alışverişi, bitkisel ürünlerin bulunduğu dükkanlar, cam porselen ile alakalı yemek alışveriş parçaları, dijital tasarımların yedek parçaları, telefon alabileceğiniz farklı seçenekler sunabilen bir iş merkezinde olması gereken her detayı içerisinde barındırmaktadır. Ev gereçleri, giyim butikleri, güzellik bakımı için küçük salonlar ile İstanbul’da insanlara hizmet veren bir iş merkezi olma özelliği göstermektedir.

İstanbul’un güzide semtlerinden olan Beşiktaş’ta uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Metropol şehrin en kalabalık ilçelerinden olan Beşiktaş’ta farklı seçeneklerin bulabildiği, farklı alışveriş sektörüne hizmet eden bir iş merkezi tanımı yapılabilmektedir. Güvenli dükkanları, temiz butikleri içerisinde barındırmayı bilmektedir. Günde birçok insanın ziyaret ettiği, tarih kokan İstanbul’u mimarisi ile hatırlatan, yılların tecrübesi içerisinde barındıran bir iş merkezidir. Bu iş merkezi hakkında yeteri kadar bilgi alabilmek için iletişim numaralarından ulaşabilir. İş merkezine giderek danışmanlık konusunda yardım alabilmekteler. Dükkan kiralama için uygun bir iş merkezidir. İstanbul’da en çok tercih edilen, en çok vatandaşın isteklerine cevap verebilecek, farklı seçenekleri ile insanlar hizmet etmektedir.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın