Sevimli Panda TV Videoları Çocuklara Oyun Parkını Öğretir

Sevimli Panda TV Videoları Çocuklara Oyun Parkını Öğretir

Çocukların yürümeye başladıkları ve hareketli nesnelere karşı ilgisinin artması ile oyuna olan ilgileri de artmaktadır. İlk altı aylık dönemde sadece takip etmek ve gözlemlemekle yetinen çocuklar bir yaşından sonra çevrelerindeki olan bitenle daha fazla ilgilendikleri görülür. Televizyonlarda seyrettikleri çizgi filmler veya televizyon dizilerinde emsallerinin yapmış olduklarına karşı merak duyguları daha da artmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz çocuk oyunlarını içeren ve çocuk gelişiminde faydalı olabileceğine inandığımız çalışmalar olarak Sevimli Panda TV videoları çocuklara oyun parkını öğretir. Bir yaşından sonra çocuklara öğretmek istediğiniz her şey hafızalarına yerleşerek kalıcı olacaktır. Bu anlayış çerçevesinde hazırladığımız sevimli panda tv videoları her türlü mobil cihazdan kolaylıkla çocuklarınıza seyrettirme imkanı bularak evlerinizde otururken çevreyi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz.

Çocuklarınıza seyrettireceğiniz bu videolar evde, tatilde, uyumadan önce, oyun saatlerinde, belli bir yaştan sonra okuma saatlerinde ödül niteliğinde değerlendirebilirsiniz. Çocukların ilgi ile izleyeceği çalışmaları oluştururken çocuk sesi ve çocuk sesinden oluşan tonlamaları özenle seçerek çocukların ilgisini bu yönde çekmekteyiz. Öncelikle evinizde otururken bu tarz videolardan faydalanmanız her yaşta ve cinsiyette çocuğun açık alanlarda daha dikkatli hareket etmesini sağlayacaktır.

Bir yaşından başlayarak öğrenme kapasitesinin en yüksek olduğu dönemde gösterilen ve söylenen her konu çocuklarınızın günlük yaşamında uygulamaya koyacakları düşünceleri olmaktadır. Özellikle renkli nesnelerin ilgi odakları olmasından dolayı oyuncakların konuşturulması oyun parklarında veya arkadaşları ile kuracakları oyunlarda daha planlı programlı iletişim kurmalarına faydalı olmaktadır. Çünkü çalışmasını yaptığımız bu videolar çocuklar üzerinde görülen etkisi hissedilebilir niteliktedir. Sevimli Panda TV videoları çocuklara oyun parkını öğretir çünkü işlenen konu tamamen bu yöndedir.

Elsa Kızı Nisa İle Beraber Parka Gidiyor Videosu

Bu videoda işlenen konu çocukların belirli bir yaşta ve dönemde annelerinin gözetiminde oyuncaklardan ve oyun parklarından faydalanması gerektiği vurgulanmaktadır. Ayrıca çocuklara ödül niteliğinde yapacağınız bu tür davranışlar günlük yaşamlarında olumlu etki yaratacaktır. Bunu yanında çevrelerini daha iyi tanıyarak kendilerinin göremediklerini büyüklerin daha iyi bildiğini anlayacaklardır. Videoyu çocuklarınıza izletirken göreceğiniz gibi Elsa kızına dışarıyı gezdirirken çevrenin güzelliğini anlatır ve oyun parkına gideceklerini söyler. Fakat nisa daha önce dışarıya çıkmadığı için etrafta oyun parkının olmadığını savunur. Annesi çevreyi tanıdığından ona yeni açılan bir oyun parkı olduğunu ve buna nasıl gideceklerini büyük olarak kendisinin daha iyi bildiğini ifade eder. Buradan çocukların çıkaracağı ders büyüklerin çocuklar için çoğu yararlı olabilecek yerleri önceden tespit ettiğini anlatmaktadır. Ayrıca çocukların büyüklere olan güveni artmaktadır. İnstangramdan da takip edebileceğiniz bu video işlenen konu bakımından incelendiğinde sevimli panda tv videoları çocuklara oyun parkını öğretir anlayışını desteklemektedir.

Elsa kızını alarak evlerinin yakınındaki oyun parkına gitmek için yola çıkar. Bu arada oyun parkına geldiklerinde ilk karşılarına çıkan manzara karşısında nisa şaşırır. Çünkü videolarımızda izledikleri aynı konumda ve güzellikte karşısına çıkmıştır. Karşılarına çıkan parkın girişindeki tahta asma köprüden geçerek parkın içine girerler. Annesi Elsa nisaya çevreyi tanıtırken daha başka çocuklarında olduğu ve arkadaşlık kurarak oyun oynayabileceğini anlatır.

Nisayı arkadaşlarının yanına oyun için gönderirken büyüklerin dinlenmeye ihtiyacının olduğunu belirtmek için oturup bekleyeceğini söyler. Nisa ilk olarak dönen disk üzerinde oynayan erkek çocuğa yaklaşarak nazikçe kendisinin de onunla birlikte oynayabilmesi için izin ister. Arkadaşı da nezaket kuralları içerisinde erkekçe tavırlar sergileyerek oynayabileceğini fakat sıkı tutunması gerektiğini tavsiye eder. Kendisinin kuvvetli olduğunu gösterebilmek içinde diski çok hızlı döndüreceğini söylemektedir. sevimli panda TV videoları çocuklara oyun parkını öğretir videoda görüldüğü gibi eğlenirken öğrenmenin etkisi anlatılmaktadır.

Nisa daha sonra uçurtma uçuran çocuğu izler kaydıraktan kayarak çok eğlenmektedir. Oyun arasında annesi nisa ya içecek takviyesi yaparak beslenme alışkanlıkları olarak annelik iç güdüsünü yerine getirmektedir. Nisa parkta oynadıktan sonra çok eğlendiğini söyler ve acıktığını söyleyerek eve dönerler.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın