Satış Pazarlama Müşteri Hizmetleri

Satış Pazarlama Müşteri Hizmetleri

 

satis-pazarlam-musteri-hizmetleri

Satış- Pazarlama  Teknosa Müşteri Hizmetleri Herkesi için teknoloji felsefesiyle hareket eden Teknosa bilgisayar, Tv, ses sistemleri ,cep telefonu, görüntü sistemleri ve daha birçok teknolojik ürünün satışı sunulduğu bir teknoloji zinciridir. Türkiye’nin birçok ilinde kurduğu mağazalar ile hizmet veren Teknosa Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 55 99’dur

Tozlu Giyim Müşteri Hizmetleri Moda dünyasında en son trendleri Online hizmete sunan tozlu.com’da aradığınız her şey bulunmaktadır. Tozlu giyim mağazalarından ve Online olarak satın aldıüınız ürünlerde her hangi bir sorun yaşamanız halinde Tozlu Giyim Müşteri Hizmetleri: 0850 766 55 55 numaralarını aramanız yeterlidir.

Buzdağı Su Müşteri Hizmetleri Türkiye’nin neresinde olursanız olun en kaliteli saf temiz suyu içerek yaşadığınızı hissedeceğiniz Buzdağı doğal mineralli su hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapacağınız tek şey; Buzdağı Su Müşteri Hizmetleri 444 54 34 Rakamlı numarayı çevirmek olacak.

Peugeot Müşteri Hizmetleri Türkiye’nin hemen hemen her ilinde yaygın satış ağı ile hizmet veren Peugeot, Türkiye’de en büyük araç firmalarının başında gelmektedir. Teknik servisi, orjinal parça temini ve diğer tüm istek ve talepleriniz için Peugeot Müşteri Hizmetleri Tel. 0 216 579 94 44 numarayı çevirmeniz yeterli olacak.

Puma Müşteri Hizmetleri Dünya üzerinde spor kıyafet alanında hizmet vermekte olan Puma, öneri, istek ve şikayetleriniz için Puma Müşteri Hizmetleri Tel: 0212 999 10 20 numarasından firma ile iletişime geçebilirsiniz .

Casio Müşteri Hizmetleri Dünya’da da halen en çok satılan saat markalarından biri olan Casio yaygın servis ağı ve satış bayisi ile kabul görmektedir. Müşteriye birebir hizmet veren Casio Müşteri Hizmetleri: 0 212 482 4400

Flo Müşteri Hizmetleri Türkiye genelinde bir çok ilde hizmet veren Flo, ayakkabı markası bünyesinde Adidas,Nike,Kinetix,Puma gibi birçok bilinen markayla her geçen gün kendini yenileyerek ilerlemeye devam ediyor. Siz de Flo ile iletişime geçmek için Flo Müşteri Hizmetleri Flo Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Özdilek Müşteri Hizmetleri Türkiye genelinde 9 tane alış veriş merkezi ile müşterilere hizmet vermekte olan Özdilek markası ile tekstil konfeksiyon ürünleri üreten bir firma olup, Yerli ve yabancı seçkin markaların satışa sunulmaktadır. Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 44 16


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın