QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

Bankaların ve verilen bankacılık hizmetlerinin kalitesinin en iyi göstergesi müşteri hizmetleridir. Müşterilerin her daim ihtiyaç, soru ve şikâyetlerine cevap verecek bir şekilde destek sağlaması bankanın sağladığı müşteri memnuniyetini de şüphesiz arttırmaktadır. 2011 “En İyi Çağrı Merkezi” ödününün sahibi QNB Finansbank telefon bankacılığı ve aynı zamanda müşteri hizmetlerinde lider bankalardandır. “500’den fazla koltuklu çağrı merkezi” kategorisinde yer alan banka geniş müşteri ağıyla her daim yanınızda olmaktadır. Üstelik hem telefon bankacılığı hem de QNB Finansbank müşteri hizmetleri aynı telefon numarasıyla yapılmaktadır. Müşterilere telefon bankacılığı alanında büyük kolaylıklar sağlanmasının yanında gerekli durumlarda müşteri hizmetlerine yönlendirerek “0850 222 0 900” numaralı tek hattan karışıklığa mahal vermeden hizmet verilmektedir.

qnb-finansbank-musteri-hizmetleri

QNB Finansbank müşteri hizmetlerini aradığınızda ilk olarak sizleri en son teknoloji sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Ayrıca gerekli durumlarda müşteri danışmanları birebir hizmet verdiğinden tüm işlemlerinizde güvenden ve hızdan asla taviz verilmemektedir. Aynı zamanda bu numaradan telefon bankacılığı işlemleri de yapılmaktadır. QNB Finansbank ayrıca esnafa ve KOBİ’lere özel müşteri hizmetleri hattından hizmetlerini sunmaktadır. KOBİ ve esnaflar için “0850 222 1 900” nolu hatta hizmet veren ekibe ulaşarak kendinize özel hizmet alabilirsiniz. Bu hatta oluşturulan müşteri danışman ekibi sizleri ve ihtiyaçlarınızı çok iyi bilen bir ekip olup var güçleriyle sizlere yardımcı olmak için mesai harcamaktadır. KOBİ’ler için özel numara sayesinde sadece bu konulara özel destek aldığınız için oldukça hızlı ve etkin bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

TELEFON BANKACILIĞININ AVANTAJLARI

• QNB Finansbank telefon bankacılığında yer alan ‘Sesli Yanıt Sistemi’ yenilikçi bir dizayna sahiptir. Kişi tanıma özelliği sayesinde herkesi tanıyarak ihtiyaçlarına göre özel menüler sunmaktadır. • Güzel menüsü sayesinde genelde ihtiyacınız olan pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sadece çok ekstrem ihtiyaçlarınızda müşteri hizmetleri temsilcinize bağlanmanız yeterli olacaktır. • Pek çok bankacılık işleminiz QNB Finansbank müşteri hizmetleri hattımızda gerçekleştirilmektedir. Otomatik fatura talimatı verebilir, kart başvurusunda bulunabilir, ‘Anında Kredi’ ihtiyacınızı anında kolayca karşılayabilir ve tüm bankacılık işlemlerinin yanında ürünler hakkında istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANMAYI GEREKTİREN DURUMLAR Bankalarda genellikle bir soru ya da sorun olduğunda müşteri hizmetlerine bağlanılmaktadır. Ancak bazı bankalar müşterilerine kolaylık sağlamak adına müşteri temsilcisine bağlamadan önce sisteme kodlanmış bazı tuşları kullanarak işlerini halletme imkânı tanımaktadır. Bu imkân QNB Finansbank’da oldukça gelişmiştir. Bu nedenle işler çok hızlı ve kolay şekilde ilerlemekte ancak kısa yollarda verilmeyen durumlarda müşteri temsilcilerine bağlanmak gerekmektedir. İşte sizlere yazımızın sonunda bazı kısayol telefon kodlarını da vermek istedik; 0: Kayıp ve çalıntı bildirmek amaçlı 1: Kampanyalar 2: Kart işlemleri 3: Yapılacak başvurular ve yapılan başvuruların sonuç bilgileri 4: Mobil ve internet bankacılığı, şifre işlemleri 6: Bankacılık işlemleri için basılması gereken tuşlardır.Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın