Patent Tescil Müşteri Hizmetleri

Patent Tescil Müşteri Hizmetleri

 

Öncelikle sizlere marka tescilin ne olduğu hakkında bilgilerden söz edelim. Marka tescil bir eşyanın size ait olmasını kanıtlayan en değerli evraktır. Bunu patentlediğiniz zaman sizin fikir ve buluşlarınızı bir başkası katiyen kullanamamaktadır.Markanın en temel özelliği bir eşyayı ayırt edebilme işlemidir.Size ait orijinal olup olmadığı önceden araştırılır. İşin en güzel göz alıcı tarafı benzersiz olması ve kimsede olmayan buluşun sizde saptanmasıdır. Bu durumu ileriki zamanlarda değerlendirebilir hatta ürününüzün patentini satın alarak direk bu eşyanın herkes tarafından fark edilmesini sağlayabilir üstelik ciddi oranlarda kazançlar elde edebilirsiniz. Burada amaç patentlediğiniz bir eşyanın marka kimlik olmaya uygun olmasıdır. Uygun olmadığı takdirde ve bir benzeri mevcut ise bu geçerli sayılmayacaktır.Dev patent ayrıcalığından yararlanmak ve bu konuda doğru bir şekilde bilgilenmeyi arzu ediyorsanız müşteri temsilciliğinden direk canlı bağlantıyı telefon görüşmesi ile sağlayabilirsiniz.Yapmanız gereken patent ve marka tescil hakkında doğru bilgilere ulaşım sağlamanızdır.

Patent tescil müşteri hizmetleri iletişim numarası : Telefon: 0(212) 211 50 60 ve ya 0(532) 6863558 info@devpatent.com numara ve online site adresinden destek alabilirsiniz. Patent Tescil Müşteri Hizmetlerini Hangi Durumlarda Aramanız Gerekir ?

⦁ Eğer bir buluş düşündüyseniz ve bunun hiç kimsede olduğunu düşünüyorsanız hemen bunun marka tescil yaptırıp patent tescil işlemini uygulayabilirsiniz. Bunun içi öncelikle gerekli işlemlerin neler olduğu hakkında detaylı bilgileri müşteri çağrı merkezinden alarak fikir alabilir,ve buluşunuzu harekete geçirebilirsiniz. Eğer çok tutan bir buluş ise markanız yakın zamanda tanınacak size inanılmaz paralar kazandırma şansını sunacaktır. Örneğin bir bayanın en çok evde kullandığı bir elektrikli süpürge gibi işini kolaylaştıracak bir ürün olabilir. Bu ürünün benzersiz olması ve hiç bir yerde daha önce kullanılmamış olması işinizi kolaylaştıracak patent sorgu sisteminden daha kolay geçmesini sağlayacaktır.

⦁ Önceden hangi işlemlerden ve hizmetlerden yararlanabileceğinizi öğrenin. Bu hizmetler neler olabilir mesela barkod tescil işlemleri,marka tescil hizmetleri,patent tescil hizmetleri hakkında en çok neye ihtiyacınız varsa o konuda sizi farklı bir departmana yönlendireceklerdir. Hepsinin ayrı hizmet verdiğini sakın ola ki unutmayınız.

⦁ Gerekli evrakları tamamladıktan sonra marka tescil sorgu sisteminden sorunsuz bir şekilde geçtikten sonra artık ürününüz patentlenmeye hazır hale gelecektir.

⦁ İşlemleriniz yapıldıktan sonra patent işleminiz onaylanmamış ise ve bu konuda kandırıldığınızı ve paranızın boşa telef olduğunu düşünüyorsanız hemen bu konuda bir şikayet bendi oluşturabilirsiniz.

⦁ Yurt dışı patent işlemleri nasıl sağlanır bunu öğrenmek istiyorsanız hemen ücretsiz patent tescil danışma numarasından bilgileri alabilir ve bu konuda aklınıza takılan en ince detayı sorgulatabilirsiniz.

⦁ Online sitesine sahip olan http://www.devpatent.com adresinden ne yapmanız gerektiği hakkında her bilgiden kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Ürün tanıtımı,marka kalitesi,daha önceden tanınmış markalar hakkında sorgulama işlemeleri,marka patent tescil fiyat birimleri ,gerekli evraklar,dosyalar,sözleşme fesi için gerekli işlemler ,sözleşme imzalama ve diğer talimatlara uygunluk hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu adresten öğrenebilir hatta tatmin olmak için direk telefon görüşmesi sağlayabilirsiniz.Patent tescil müşteri hizmetleri iletişim numarası : +90(212) 211 50 60 bu numaradan arama yaparak,soru,öneri,şikayet ve diğer önemli bilgilendirmeler hakkında detaylı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Size her türlü sorununuz için destek vereceklerini sakın ola ki unutmayınız. Mutlu günleriniz daim olsun.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın