Paraborsa Müşteri Hizmetleri

Paraborsa Müşteri Hizmetleri

 

paraborsa-musteri-hizmetleri

Borsa belli kurallar dahilinde, talep edilen mallara göre organize edilen piyasaya verilen genel ad olarak tabi edilmektedir. Menkul kıymetler, dövizler, belli mallar veya türev olarak alınıp satılmaktadır. Borsa arz- talep şeklindedir. Komisyoncu araçlık faaliyetlerini ışığında, piyasa koşulları ile birlikte parayı işler ve fiyatları resmi olarak belirler. Belirlemesiyle birlikte piyasa dengelenir. Alıp veya satılan malların kurların belirlenmesinde arz talebe göre düzenlenir. Borsaların kendine özgü has kurallarının olduğu bilinmektedir. Hisse senedi, bono gibi işlemler menkul kıymetler piyasası içinde işlem görür. Ana trendin yükselme ise boğa eğilimi denir. Düşüş ise ayı eğilimi adını alır. Ayılar düşerken alım yapar, yükselişte uykuda bekler. Boğalar ise yükselirken saldırır, alım yaparlar. Borsanın içerisinde kendine özgü has ve kavramları vardır.

Paraborsa finans sektöründe bilgi paylaşımını amaç edinmektedir. Bu amaçla kurulmuş bir platform olma özelliği göstermektedir. Dağınık bilgileri bir arada toplayarak müşterilerine kolayca referans olabilmektedir. Paraborsa platformu hukuka, yasalara 5651 sayılı telif haklarına uyar. Kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmektedir. Telif hakkında yasal olmayan eserlerin platform üzerinden paylaşıldığı görüldüğünde forumdan siteye uyarı verilebilmektedir. İletişim sayfasındaki form üzerinden yöneticilere ulaşılabilmektedir. Şikayetin haklı olduğu bilindiği takdir de paylaşım site üzerinden kaldırılmaktadır.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak bilgi almak isteyen müşterilerine 0212 243 20 45 numaralarında kolaylıkla ulaşabilme fırsatı verebilmektedir. Borsayı tanımak için edinilmesi gereken bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri edindiğiniz sürece paranız değerlenip kazanç elde etme fırsatı bulunmaktadır. Yatırım araçlarının tanınması gerekmektedir, işlem yapmanın kurallarını bilinmesi gerekmektedir. Alım- satım işlemlerinde dikkat etmeleri gereken yerlerin mutlak suretle bilinmesi gerekmektedir. Borsa eğitimi alınmalı, müşterilere referans olabilecek platformlardan bilgi alınmalıdır. İnternet üzerinden veya borsa üzerinde yazılan kitaplardan bunları kolaylıkla öğrenmeleri gerekmektedir. Paraborsa müşteri hizmetleri bu konuda borsa ile uğraşan bireyleri bilgilendirmekte, referans olma özelliği göstererek, dağınık olan bilgileri müşterilere bir veri halinde sunma hizmeti göstermektedir. Bilgi kirliliği oluşan karmaşayı uzman ekibi ve kadrosu ile çözümleme odaklı finans sektöründeki meraklılarına hizmet vermeyi en başından beri amaçlamaktadır.

Paraborsa müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda oldukça hızlı hizmet vermektedir. Güvenli ve sağlıklı bir iletişim karşılığında istenilen bilgi alışverişi sağlanmaktadır. Borsanın takibi, finansal değişimler, yatırımların hangi yöne kayacağını, parasını değerlendirmek isteyen müşterilerin hangi yolları tercih ederek kazançlı çıkabileceği konusunda fikir sahibi olabilme özelliği ve ayrıcalığın göstermektedir. Sosyal ağ kullanıcıları üzerinden hizmet veren platform canlı borsa takibi yapılmaktadır. E- bülten üzerinden kayıt olma fırsatıyla en güncel haberlere ve bilgilere ulaşma olanağı sağlamaktadır. Günün yazıları ile piyasanın durumunu önceden nasıl şekillenebileceği hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Platform üzerinden finans eğitimlerine yönlendirebilir, kariyer fırsatları seçenekleri ile finans sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermenin amacını kurulduğu ilk günden beridir belirtmektedir.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın