Pamukkale turizm Müşteri Hizmetleri

Pamukkale turizm Müşteri Hizmetleri

pamukkale-turizm-musteri-hizmetleri

Pamukkale Turizm ile Seyahat etmek yolcuları için her zaman ayrıcalıktır. En kısa yoldan ulaşabileceğiniz pamukkale turizm müşteri hizmetleri 0850 333 35 35 numaralı telefon 7/24 sizlerin yolculuk etmeniz için her daim açık sizlerin aramanızı beklemektedir. Ayrıca adres bilgileri olarak; Genel müdürlük adresi: A Pamukkale Turizm Taşımacılık Ticaret ve limitet Şirketi İsmet kaplan mahallesi. Gazi bulvarı. No : 95 Münir Birsel plaza K: 2 D: 4 Çankaya /İzmir Elektronik posta : info@pamukkale.com.tr Pamukkale turizm müşteri hizmetleri : 0850 333 35 35 İletişim bilgileri ile seyahatlerinizin özgür olması ve ayrıcalıklı hissetmeniz için tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Pamukkale turizm ayrıcalıklı hizmetler sunabilmek için yolcularına en detaylı ve en iyi yenilikler çerçevesinde sunmuş olduğu:

• Online bilet uygulaması

• Pamuk kart uygulaması

• Online başvurular

• Hesabım adı altında birken puanlarınız ve avantajlar

• Mobil uygulamalar

• Yolcum nerede seçenekleri

• Adres ve telefon bilgileri sayfaları

• Tüm şubelerin ve acentelerin listelendiği sayfalar

• Şehir içi servis hizmet bilgileri

• Müşterileri için öneriler ve şikayetler için yer ayrılması Pamukkale turizm müşteri hizmetleri 0850 333 35 35 numarayı aramalarınızda sizlere en tatlı sesleri ile karşılık veren görevliler daha yola çıkmadan yolculuğun keyifli anlarını yaşatmaya başlamaktadırlar. Ayrıca pamuk kart ayrıcalığı ile tüm yolcular Pamukkale turizm üyesi olarak otobüsler kendi evleri gibi rahatlıkta yolculuk yapmaktadırlar. Pamuk kart sayesinde yolcular ödedikleri bilet bedelinin 8 oranını puan olarak aldıklarında yıl içinde yapılan diğer yolculuk esnasında ücretsiz seyahat etmeleri sağlanmaktadır. Pamukkale turizm web sitesi en kolay ulaşılabilir olma özelliği ile tüm ziyaretçilerin kolaylıkla gezinti yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Web sitesi kullanımını kolaylaştıran web tasarım işlemlerinin en iyi şekilde yapılması olmaktadır. Çünkü eğer girildiğinde aranan bilgiye zor ulaşılabilen bir web sitesi Pamukkale turizm tanınması aşamasında sıkıntı yaratacağından hizmetlerin görülmesi ve inceleme yapılmasında zor olacaktır Pamukkale turizm İzmir -Ayvalık- Burhaniye hattı ile çorlu-İstanbul hatlarında kalkış noktasından itibaren yolcularda ve sürücülerde anormal bir durum olmadığı sürece dur, kalk ve rötar yapmadan en hızlı şekilde yolculuk yapılmasına fırsat tanımaktadır. Ayrıca Türk silahlı kuvvetleri mensupları ile emniyet personeline 15 indirim sağlayarak yolculuklarda avantajlar sağlamaktadır.Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın