Onur Air Telefon Numaraları

Onur Air Telefon Numaraları

 

onur-air-telefon-numaralari

Onur Air, 14 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da kurulmuş bir Türk firmasıdır ve düşük maliyetli hava taşımacılığı hizmeti vermektedir. Hava taşımacılığı sektöründe 24 yılını dolduran Onur Air; oldukça nitelikli bir kalite politikası izlemektedir ve her koşulda müşteri memnuniyetine özen göstermektedir, bu sayede Türk hava taşımacılığı pazarının gelişmesine büyük katkı sunmuştur. 24 yıl içinde 85 milyon yolcuya taşımacılık hizmeti veren Onur Air, bugün de sürekli gelişen filosuyla birlikte yurt içinde 14 noktaya ve yurt dışında 120’den fazla noktaya pek çok sefer düzenlemektedir. Sağladığı ayrıcalıklar ve izlediği başarılı politikalar sayesinde ise Türkiye’nin en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

0850 210 66 87 telefon numarasından müşterilerine hizmet veren Onur Air, kalite politikası gereği müşterileri için her zaman ulaşılabilir olmaya özen göstermektedir. Bu sayede 7 gün / 24 saat Onur Air Müşteri Temsilcileri ile görüşme sağlayabilir; bilet satın alma işlemlerinizi, rezervasyon işlemlerinizi telefon aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uçuşlar hakkında bilgi alabilir; talep, öneri ve şikayetlerinizi aktarabilir; Onur Air Extra Kart üyeliği oluşturabilirsiniz.

0212 465 29 63 telefon numarası ise kayıp eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Şayet uçuşunuz sırasında bagajınız kaybolur veya çalınırsa ‘’ hafta içi ve mesai saatleri içerisinde ‘’ bu telefon numarası ile görüşme sağlayabilir ve destek alabilirsiniz. Güler yüzlü ve hizmet odaklı personelleri, sorununuzu çözüme kavuşturmak ve size yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Onur Air, müşteri hizmetleri telefon hatlarının yanı sıra internet sitesini de aktif kullanıma açmıştır. http://www.onurair.com/ internet sitesinden de rezervasyon ve bilet satın alma işlemleri dahil tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca şikayet veya teşekkür iletilerinizi telefondan yapmak istemezseniz internet sitesinde yer alan ‘’ Bize Ulaşın ‘’ bölümünü de kullanabilirsiniz.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın