Olum İlanı Müşteri Hizmetleri

Olum İlanı Müşteri Hizmetleri

Doğum kadar ölüm de hayatın içinden bir olaydır. Ölüm her ne kadar üzücü bir olay olsa da ölen kişinin yakınlarının üzerlerine düşen son vazifelerini yapmaları gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi de ölümün eş, dost, iş çevreleri ve bazen de tüm ülkeye duyurulması gerekir. Bu durum vefat eden kişinin sosyal statüsüne göre değişir. Genellikle ülke genelinde tanınan ya da bazı iş çevrelerinde önemi olan kişiler vefat haberini gerekli mercilere ulaştırabilmek adına gazetelere ölüm ilanı vermektedir. Olum ilanı müşteri hizmetleri almaya yetkisi olan Türkiye’nin tirajı yüksek gazeteleriyle çalışan olumilan.com bu konuda kaliteli hizmetin adresidir.

olum-ilani-musteri-hizmetleri

VEFAT İLANI VERİLECEK TELEFON NUMARALARI Avantajlı şekilde hizmetler sunan firma sadece olum ilanında değil tüm sosyal ilanlarda başarılı olmasının yanında kaliteyi uygun fiyatlara sunmaktadır. Vereceğiz ilan için ölüm ilanı müşteri hizmetleri ekibine ulaşmanız yeterli olmaktadır. Deneyimli ekip sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra ücretsiz bir ilan tasarım yapıldıktan sonra en hızlı şekilde grafik işlemleri tamamlanıp ilanınız belirlenen gazetelerde yayınlanmaktadır. Sosyal ilan hizmeti de veren firma birçok gazeteyle çalışmaktadır. Sabah, Hürriyet gibi tirajı yüksek gazetelerde başsağlığı ve vefat ilanı kabul edilirken, sosyal ilanlarınızı ise firma anlaşmalı olduğu diğer gazetelerde yayınlamaktadır.

Olum ilanı müşteri hizmetleri aşağıdaki şube numaralarını ya da 444 31 32 nolu genel müşteri hizmetleri servisini arayarak verebilirsiniz. İlan telefon numaraları listesi;

İstanbul: 0 (212) 258 28 86 – 0 (216) 332 32 78

Ankara: 0 (312) 212 31 31

İzmir: 0 (232) 484 26 84

Bursa: 0 (224) 239 83 43

Antalya: 0 (242) 238 18 90

Türk Telekom: 0 (505) 400 69 79

Turkcell: 0 (533) 355 94 04 Ayrıca verilen ilanlarınız gazetelerin dışında firmanın sitesinde de yayınlanmaktadır. Üstelik bu ilanlar için ücret talep edilmemektedir. Sesinizi hem yazılı hem de görsel medyada bu şekilde duyurmanız mümkündür.

İLAN VERME KURALLARI

1. Öncelikle firmanın anlaşmalı olduğu gazetelerden seçim yapmak için ilanın verileceği bölge belirlenmelidir. Türkiye geneline mi duyurmak istiyorsunuz, yoksa bir bölgeye ya da bir ile mi buna karar vermeniz önem taşımaktadır.

2. Bizimle iletişime geçmenin ardından ilan metninizi oluşturmanız gerekmektedir. Başsağlığı ilanı mı vefat ilanı mı ona göre bir metin oluşturmanız çok daha doğru olmaktadır.

3. Oluşturduğunuz metni mail adresinden firmaya gönderdikten sonra ücret ve aklınıza takılan diğer soruları görüşmek için firmanın ölüm ilanı müşteri hizmetleri telefonlarını aramanız gerekmektedir.

4. Bu aşamaları tamamladıktan sonra firma yaptığı tasarımları yine mailinize birkaç tasarım şeklinde iletmekte ve sizden birini seçmenizi ya da fikirlerinizi söyleyerek tasarıma yön vermenizi istemektedir.

5. Tüm işlemler halledildikten sonra ödeme kolaylıklarından yararlanarak ödemenizi yapmanızla birlikte ilan verme aşaması tamamlanır. Hepsi bu kadar kolay. İlan verme ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın.Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın