Milenicom Doping Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Merkezi

Milenicom Doping Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Merkezi

Milenicom Doping Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Merkezi 0 850 433 04 33 çağrı merkezi ücretsiz olarak kullanılırken ayrıca 0 850 333 04 44 numaralı hat da 2. Bir çağrı merkezi olarak ta müşterilerine hizmet vermektedir. Millenicom Türkiye genelinde 2004 yılı itibari ile European Telecommunication holding tarafından Almanya da elde edilmiş deneyimlerle bu konuda serbestleşmenin başladığı Türkiye ortamında telekomünikasyon pazarı olarak lider alternatif bir operatör olma amacıyla kurulan bir firma olmaktadır. Millenicom tarafından sağlanmakta olan ve firmanın sahip olduğu sabit telefon hizmeti aynı zamanda internet servis sağlayıcılığı hizmeti gibi çalışmaları mevcuttur. Alt yapı işletmeciliği konusunda da kaliteli hizmet sunmaktadır. Sanal mobil operatör lisansları sayesinde hem bireysel anlamda hem de kurumsal alanda sahip olduğu müşterilerine tek elden bütünleşmiş durumda Telekom hizmetinin yanında iletişim hizmeti de sunmaktadır. Almanya genelinde en büyük enerji şirketlerinden olan EWE AG’ ye ait olan Türkiye enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan ve bu onu da faaliyet gösteren yüzde yüz iştiraki olduğu EWE Türkiye holding 2006 yılının başlarında Millenicom’un yüzde yüz hissesini satın almak suretiyle, EWE AG’nin telekomünikasyon alanında sahip olduğu zengin bilgi birikimi firma ile birlikte Türkiye ye getirmiştir.

Yerel uzmanlığa sahip olduğu müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine ilgili ve tecrübeli olduğu bu sektörde devam etmeye karar vermiştir. Millenicom Türkiye piyasasında teknoloji odaklı ürünleri kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri odaklı hizmetlere dönüştürmeyi hedeflemektedir. Milenicom Doping Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Merkezi 0 850 433 04 33 müşteri hizmetleri kanalı ile Millenicom hizmetleri hakkın da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu kaliteli hizmetler doğrultusunda tüm süreçlerinde en kaliteli hizmeti en iyi seviyede müşteri deneyimini sunmakta olan Türkiye genelinde ilk 3 sıralamaya girmeyi hedefleyen telekomünikasyon operatörü Millenicom bu yolda çalışmalarını sürdürmektedir. Millenicom bireysel olarak sahip olduğu müşterilerine en iyi bağlantıları sunarak bu konuda en iyi deneyimleri yaşatmayı sunmuş olduğu bütünleşmiş durumdaki kurumsal hizmetleri ile özellikle Kobilerin iş yapış şekillerini değiştirmek suretiyle rekabetçilerinin arttırma yönünde çalışmalar yapmaktadır. Millenicom sahip olduğu uluslar arası deneyimleri sayesinde müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi cevap verebilecek yaratıcı nitelikteki ürünleri en yüksek kalitede sunmayı hedeflemektedir. Millenicom müşteri odaklı yenilikçi rekabetçi şeffaf dinamik ve tavizsiz kalite politikası ile bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye çıkarılacak şekilde tüm süreç boyunca değişik kurgular yapmaktadır. Müşterileri ile ilk tanışma safhasından kullanım aşamasına kadar empati kurarak ortaya çıkabilecek sorunları en başta bertaraf etmektedir. Hizmetleri aşamasında doping internet kampanyaları uygulayarak farklı yapıda tarifeler oluşturmaktadır. Taahhüt gerektirmeden koşulsuz ve şartsız olarak özgür bir internet kullanımı sunmaktadır. En avantajlı ekonomik kampanyaları ile müşterilerine kaçıramayacağı fırsatlar sunmaktadır. Üniversite öğrencilerine özel sınırsız durumda telefonsuz internet en avantajlı şekilde sabit fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Milenicom Doping Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Merkezi ile bağlantıya geçerek en uygun tarifeler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Tarifeleri kapsamında sınırsız fiber internet fırsatı olarak internet dünyasında hız yapmayı sevenlere avantajlı internet paketi olarak 24 Mpbs boyutunda sınırsız fiber internet fırsatı sunarken herhangi bir bağlantı ücreti talep etmemektedir. Ayrıca internet sunumlarında özellikle evde internet kurulum hizmetlerinde kurulum ücreti alınmamaktadır. 12 aylık sabit telefon kullanıcılarına aylık 3000 dakika konuşma hediye ederek avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Doping akıllı SMS servisleri sayesinde abonelik işlemleri ile ilgili en kolay şekilde en hızlı hizmetlere ulaşım sağlanmaktadır. Milenicom Doping Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Merkezi 0 850 333 0 333 çağrı merkezi ile kampanyalar internet fırsatları internet ve telefon fırsatları ayrıca telefon fırsatları abonelere özel fırsatlar Doping de engel yok kampanyası hakkında en detaylı bilgiler alınmaktadır. Ayrıca Millenicom sosyal paylaşım kanallarından youtobe, gogle+, twitter, facebook ve instegram kanallarından da kampanya ve tarifeler hakkında detaylı bilgiler alınabilmektedir. Millenicom web sitesi sayfasından kampanya detayları, tarife detayları, fatura ödeme, online işlemler, kullanım sorgulama, paket değişikliği, hız testi, ödeme kanalları ve tüketici şikayetleri gibi sorgulama işlemleri yapılarak gerekli bilgiler alınabilir. Web sitesi sayfası aracılığı ile Millenicom aboneleri fatura ödemek için doping asistanı kullanarak fatura detaylarına en hızlı şekilde ulaşabilirken otomatik ödeme talimatı da verebilmektedir. Fatura sorgulaması için fatura üzerinde bulunan 7 karakterden oluşan numarayı girerek sayfada bulunan güvenlik kodu girilmesiyle fatura sorgulama işlemi yapılabilir. Kullanım sorgulama işlemleri de Millenicom sayfalarından sisteme kayıtlı olan e posta adresiniz ve şifre girerek o ana kadar yapmış olduğunuz kullanımlarınızı sorgulayabilirsiniz. Hız testi seçeneklerinde Millenicom doping müşterileri doping merkez sunucularından dosya indirerek hız testi yapabilirler. Yapılan hız testinde en doğru sonucu alabilmek için Millenicom sayfasında verilen talimatları takip etmelisiniz. Millenicom çağrı merkezi aramalarında en detaylı bilgileri alabilmek için sesli yanıt sisteminde verilen seçenekleri çok iyi dinleyerek yapmak istediğiniz işlemle ilgili en uygun konuyu seçerek işlem yapılabilir. Ayrıca müşteri temsilcisi ile görüşülerek Millenicom aboneliği halkında en uygun tarifelerden veya abonelik fırsatlarından yararlanılır.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın