Markafoni Müşteri Hizmetler

Markafoni Müşteri Hizmetler

 

markafoni-musteri-hizmetleri

Markafoni; Sina Afra, Ahmet Sarı ve Tolga Tatari tarafından 2008 yılında kurulan en iyi giyim alışveriş sitelerinden biridir. Markafoni Yunanistan, Ukrayna, Avustralya, Güney Kore gibi birçok ülkede de hizmet veren bir sitedir. Ülkemizde de çok faza sayıda üyeye sahiptir. Markafoni ; yurtdışında faaliyetlere açılan ilk Türk ticaret e-ticaret sitesi olma özelliği gösterir. Bu yönüyle de önemlidir. Markafoni birçok kıyafet parçalarının satışa sunulduğu moda web sitesidir. Bluz, etek, pantolon, elbise gibi kıyafetlerle birlikte takı, saat, çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlar da müşterilerin satışına sunulmaktadır. Satışa sunulan kıyafet ve aksesuarlar oldukça kalitelidir. Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarındaki kıyafet ve aksesuarlar bu sitede çok daha cüz’i miktarlara satılmaktadır. Ayrıca kıyafet ve aksesuarlar gerçekten sitede yayınlandığı gibi çıkmaktadır. Yani zaman zaman haberlerde gördüğünüz gibi internette süper görünen ama sipariş edip elimize ulaştığında hiçbir işe yaramayan kumaşı kalitesiz şeylerle karşılaşılmamaktadır.

Bu yönüyle de sıkça tercih edilen bir sitedir. Markafoni sitesi oldukça güvenli bir site olup internetten alışveriş yapmaya güvenemeyen insanları gönül rahatlığıyla alışveriş yapıp ödemede bulunabileceği bir sayfadır. Sitede kredi karı, banka, kartı, havale gibi yöntemlerle ödeme yapılmaktadır. Fakat kapıda ödeme sistemi henüz yoktur. Markafoni zaman zaman sunduğu kampanyalarla da sitedeki alışveriş daha cazip hale getirmektedir. Belli bir limitin üzerinde kargo bedelinin ödenmemesi, veya zaman zaman ürünlerde çok daha fazla indirimlerin yapılması siteye daha çok üye çekmektedir Ayrıca Müşteri Hizmetleri ile birçok soruna hızlı cevap alabilme imkanı ile çok iyi bir alışveriş sitesi özelliği gösterir. Markafoni Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 300 18 47 Haftaiçi 08.00-00.00 saatleri arasında, haftasonları ise 09.00-00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca istek ve şikayetler için ve yardım için sitedeki destek bölümünden de faydalanılabilir. Bunun yanında destek@markafoni.com adresine de sorunlar iletilerek cevap alınabilir.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Markafoni Müşteri Hizmetler (1 Yorum)

  1. Benim siparişmle ilgili problemim var lütven bana dönüş yapılmasını istiyorum müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor srayınca beni telefon numaramdan arasınlar lütven rica ediyorum