Kanal A Telefon Numarası

Kanal A Telefon Numarası

Kanal A seçkin haber kanalı olarak program yapan Türkiye’nin yeni habercisi olma yolunda ilerleyen televizyon kanalı ve internet haberciliği alanında da yaygın hizmetleri olan kuruluş günden güne sürekli kendini yenilemektedir. Kanal A iletişim bilgileri olarak Adres: Güzin sokak nu: 40 Subayevleri/Ankara Kanal A Telefon numarası. 0 312 318 69 70 (pbx) Faks numarası 0 312 318 69 76 Web www.kanala.com.tr www.kanalahaber.com www.raydoa.com E-posta adresi: izleyicitemsilcisi@kanala.com.tr İletişim bilgileri ile Kanal A yönetim kadrosu çalışanları temsilcileri ve kuruluşun tüm detayları ile iletişime geçilebilmektedir.

kanal-a-telefon-numarasi

Televizyon programları olarak seviyeli bir şekilde canlı yayınları ve video programları ile gündemi takip etmek mümkün olmaktadır. Kanal A haber programları olarak güne bakan, haber merkezi, işte haber, Kanal A ana haber, son 24 saat, gece bülteni ve haberler olarak ayrıntılı bir şekilde günün ve yakın zamanın tüm gelişmeleri ele alınmaktadır. Yayıncılık anlayışının tüm çalışanları ve bünyesinde bulunan elemanları ile insan haklarına saygılı toplumsal duyarlılığı en iyi şekilde işleyen bir anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir. Kanal A yayınlarını 11039 frekans 4800 sembol rate 2-3 fec polarizasyon H yatay DVB – S2 8 PSK formatı üzerinden gerçekleştirerek izleyicilerine ulaşım sağlamaktadır.

Kanal A yapılan programlar çerçevesinde Sivil düşünce Türkiye’nin secimi, Gözden kaçanlar, Dünden yarına, Büyük komplolar Son durum, bizim Avrupa, tarih ve irfan, siyaset kulisi, manşetlerin dili, kitabın ortasından, A politik, perde arkası, gezelim tozalım, spor vizyon, dünya raporu, sporun gündemi, sormak lazım, A plus ekonomi, sıra dışı yaratıklar ile izleyicisine en güzel anları yaşatmaktadır. Habercilik anlayışının içinde özellikle detaylar işlenerek gündemi meşgul eden tüm konular ele alınmaktadır. Web sitesi aracılığı ile sunulmuş olan haber bilgi programları video yayınları ve medya habercilik alanında ortaya çıkan gelişmeler net bir şekilde ortaya konulmaktadır. Ayrıca geçmiş zamanda ortaya çıkmış olan tüm detaylı gelişmeler görsellikleri ve açıklayıcı bilgileri eşliğinde arşiv başlığı altında web sitesi sayfalarında internet haberciliği olarak sunulmaktadır. Yapılan çalışmalar tamamen izleyiciye yönelik kişisel haklara saygılı seviyeli programlar olmaktadır.Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın