İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Günümüzde kiralık araç kullanımı yaygınlaşmasının yanında bu konuda hizmet veren firmaların sayısı da sürekli artış göstermektedir. İstanbul gibi büyük bir şehirde de bu alanda büyük bir sektör oluşmuştur. İstanbul araç kiralama faaliyet alanında hizmet veren araçlarımız günümüz şartlarına uygun teknik donanımlarla tasarlanmış araçlardan oluşmaktadır.

Kiralama işlemleri; Günlük araç kiralama

Aylık araç kiralama VIP araç kiralama Filo kiralama Günlük araç kiralama: Firmamız tarafından sizlere en kaliteli hizmeti vermek amacıyla kiralık olarak sunmuş olduğumuz araçlar bir günlük süre içersin de yani 24 saatlik sürede İstanbul da yapacağınız turizm maksatlı gezi veya iş takiplerinizde hizmet vermektedir. Aylık araç kiralama: Bir aylık süre zarfında kiralanabildiği gibi 1 ila 11 ay arasında da değişen zaman aralıkları ile kiralık araçlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

VIP araç kiralama: Bu tür kiralama işleminde özel şoför de firmamız tarafından sizlerin hizmetine tahsis edilerek İstanbul araç kiralama olarak sizlere en kaliteli hizmeti verme çabasındayız. Bu çalışmalarımızın kapsamında kiralık olarak sunulan araçlar özellikle siyah renkte renkli veya film kaplanmış camlı, iç dizaynı en yüksek konforu sağlayacak derecede dizayn edilmiş iş toplantıları yapılabilecek şekilde tasarlanmış koltuk düzeni şoför ile telefon bağlantısı tüm mobil ve internet bağlantıları yapılmış bir ofis görünümünde tasarlanarak önemli şirket sahiplerinin şirket faaliyetlerini araç hareket halindeyken tüm işlemlerini yürütebilecek şekilde tasarlanarak kiralama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu tür araçların kiralanmasında müracaatta bulunan kişilerin tüm detayları inceleyebilmesi için araçlar ve şoförler hakkındaki detaylı bilgiler web sitemizde bulunmaktadır.

Filo kiralama: İstanbul oto kiralama faaliyetlerimiz esnasında araç sayımızın tüm istekleri karşılayabilecek konumda olmasından dolayı özellikle iş yerleri için bu tür filo kiralama faaliyetine de cevap verebilmekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler hizmet politikamız gereği öncelikle kiralama işlemini gerçekleştiren müşterilerimizin can güvenliğini sağlamaktır. Bu maksatla araçlarımız sürekli yenilenerek araç yaşları en küçük olması sağlanmaktadır. Bunun yanında teknolojik gelişmeler sayesinde her gün yeni versiyonları üretilen güvenlik donanımları İstanbul araç kiralama olarak tüm araçlar üzerinde olmasına dikkat etmekteyiz. Zorunluluk gerektiren trafik sigortaları sürekli yenilenerek normal şartlar da tercihe bağlı olan araç kaskoları bizde zorunluluk kabul edilerek en kapsamlı kasko işlemleri yaptırılmaktadır. İstanbul oto kiralama çalışmalarımızı sadece ofislerimizle sınırlı bırakmayıp geniş bir alana yayılmış olan acentalarımız aracılığı ile yada daha kolay sistem olan web sitemiz aracılığı ile tüm müracaatlarınızı ve isteklerinizi karşılamaktayız. Araç kiralama işlemi hava alanlarında da aktif olarak hizmet vermekte bu şekilde araç isteyin de bulunanların sözleşmeleri internet üzerinden ön kayıt alınarak araçlar hava alanı çıkış kapılarında hazır bekletilmektedir. Ayrıca tüm bu hizmetlerimizin yanında en çok dikkatinizi çekecek olan engelli sürücüleri de unutmamış olmamızdır.

Engelliler için dizayn edilmiş daha üstün seviyede güvenlik paketleriyle donatılarak ekstra emniyet tedbiri alınmıştır. İstanbul oto kiralama araçlarının bakım ve kontrolleri sürekli takip altında tutulmaktadır. Bu konuda yaptığımız çalışmalarda araç kiralandığı andan itibaren tüm teknik desteğini sağlayabilmek acısından kullanıcılar ile iletişimi hiçbir zaman kesintiye uğratmadan devam ettirebilecek şekilde tedbir alınmaktadır. Araç ister günlük kiralansın ister aylık kiralansın kiralama süresi içerisinde herhangi bir teknik sorundan dolayı kullanıcılar sıkıntı yaşadığı anda iletişime geçerek derhal uzman teknik kişilerden oluşan ekibimizi sorun oluşan bölgeye yönlendirerek aracın kontrolü sağlanmaktadır.

Sorun yerinde giderildiği takdirde kullanıcıdan herhangi bir ek ücret talep etmeden faaliyetinin kesintiye uğramaması sağlamak maksadıyla araç kullanmaya anında devam etmesi sağlanmaktadır. Bunun yanında eğer teknik sorun giderilmeyip araç gayri faal olursa derhal yenisi kullanıcıya tahsis edilmektedir.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın