İntranet CHP Müşteri Hizmetleri

İntranet CHP Müşteri Hizmetleri

Gelişen internet teknolojilerinin yaşamın her alanında kullanımının arttırılması yeni ihtiyaçları da doğurur olmuştur. İnsanlara daha hızlı ve kolay hizmet götürmek isteyen kurum ve kuruluşlar neredeyse her işlerini online olarak halleder olmuştur. Bunlardan bir tanesi de intranet ismi verilen online sistemlerdir. Artık siyasi partiler dahi üyelik ve online hizmetleri intranet sistemler aracılığıyla sunmaktadır. İntranet CHP müşteri hizmetleri de kısa bir süre önce aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. CHPnet şeklinde kısaltılan sistem CHP’nin tüm web uygulamalarını tek bir sistemde birleştiren internet uygulamasıdır. Bu sisteme tek kullanıcı numarası ve şifreyle girilmekte olup CHP üyelik işlemlerinden aidat ödemelerine, etkinlik, duyuru ve haberlerden profil bilgilerinin olduğu kendinize özel sayfalara kadar birçok uygulamaya hızlı şekilde erişilmektedir.

intranet-chp-musteri-hizmetleri

İNTRANET CHP NASIL KAYIT OLUNUR? Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, intranet CHP ya da diğer adıyla CHPnet sistemine üye olmak CHP’ye parti üyeliği anlamına gelmemektedir. Ancak sistemde istenmesi durumunda parti üyeliği de yapılmaktadır. Bu sistemde CHP hakkında tüm etkinlik, duyuru, aidat ödemeleri ve erişilmesi düşünülen CHP uygulamaları bulunmaktadır. Sisteme üye olmak da çok kolaydır. Bunun için yapmanız gereken resmi siteden kayıt ol seçeneğini seçmenizdir. Karşınıza gelen birkaç basit bilgiyi girdikten sonra kayıt ol butonuna basmak yeterli olmaktadır. Sisteme TC kimlik numarası girilerek kayıt yapıldığı için bir kişinin sadece bir kez kayıt olma imkanı bulunmaktadır. Etkinliklerde daha iyi yer almak için profil bilgilerini düzgün düzenlemenizde büyük fayda bulunmaktadır. Kayıt olduktan sonra CHP üyeliği için online sistemden ilgili kısımlara girerek tekrar bilgi doldurup kayıt olmanız gerekmektedir. Bunu unutmayın.

CHPnet MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON İntranet CHP müşteri hizmetleri üyelerinin her zaman yanında olarak yaşadıkları sorunlarda hızlı bir şekilde çözüm bulmaktadır. Gerek sistemle alakalı problemlerde gerekse de yapılan etkinlikler ya da haberlerle ilgili aklınıza bir şey takıldığında intranet CHP müşteri hizmetleri için 0 (312) 207 40 00 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri ekibinden bir uzman sizinle derhal iletişime geçerek soru ya da sorununuza çözüm bulacaktır.

CHP ONLİNE ÜYELİK CHP parti üyesi olmak isteyenlerin online üyelik yapmaları da site üzerinden mümkündür. Bunun için online üyelik başvurusu ekranına giriş yapmanız gerekmektedir. Sayfada birkaç adımda üye olmak mümkündür. Doldurmanız gereken bilgiler TC kimlik numarası, baba adı ve telefon numarası şeklindedir. İlk sayfayı geçtikten sonra karşınıza gelen yönergelerle devam ederek kaydınızı hızlıca tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir aşamada kafanıza takılan ya da sormak istediğiniz bir konu olduğunda müşteri hizmetlerini arayarak destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca kolay kullanılan paneli sayesinde işlemlerin hızlı bir şekilde halledilmesi mümkün olmaktadır. 0 (312) 207 40 00 müşteri hizmetleri hattını kullanarak her türlü konuda bilgi almanız mümkündür. CHPnet en yenilikçi parti sistemini mutlaka denemenizi öneriyoruz.Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İntranet CHP Müşteri Hizmetleri (2 Yorum)

  1. S . A . HAYIR LI NUR LU SAG LIK LI HUZUR LU GUN LER DILIYOR UM SAYIN C H P YETKI LI LER I NE ZAMAN TAB AN I NIZ LA BAR I SIK OLUR SAN IZ O ZAMAN DA DA IK TI DAR OLUR SUN UZ ALEVI LER DE OLMA SA MUA LE FET BILE OLA MAZ SIN IZ SIZ SAY IN C H P LI YET KI LI LER SAYGI LAR IM LA