İGDAŞ Müşteri Temsilciliğine Direk Bağlanma

İGDAŞ Müşteri Temsilciliğine Direk Bağlanma

 

Doğalgazın yaşam alanımıza kattığı değer oldukça önemlidir. Birçok özelliği bize sunan ve bu özelliklerden kesintisiz bir şekilde yararlanmamızı sağlayan bir hizmettir. Sıcak su kullanımı,ısı yalıtımdan yararlanma,kışın ısınma sistemi için en iyi araçtır. Ocak kullanımında saatlerce mutfakta değişik yemekler yapabilir doğal gazın kesintisiz hizmetinden bu şekilde yararlanabilir. Kısacası yaşamımızın bir parçasıdır doğal gaz. Banyo yaparken,bulaşık yıkarken sıcak suyu direk doğalgaz sistem ile sağların. İGDAŞ Müşteri Temsilciliğine Direk Bağlanma; Rutin yaşantımızın vazgeçilmez öğesi olan igdaş bize bu hizmetleri sunuyor ve gerekli ödeme limitlerini de harcadığımız kadarını alıyor. Doğalgaz çağrı merkezini hiç uğraşmadan 153 nolu numaradan kısa yoldan aramak ve gerekli öneri ve şikayetleri bu numaradan bildirmek oldukça kolaydır. Eğer gerçekten sizi huzursuz eden bir şey varsa ve sizden fazla kesinti yapmış iseler bunu bildirmek sizin en doğal hakkınızdır.

Sizler için İGDAŞ müşteri temsilciliğine direk bağlanma ve bu numarayı hangi durumlarda aramanız gerekir hakkında detaylı bilgilerden birazdan bahsedeceğiz. O halde bakalım doğalgaz sıkıntılarını çözüme kavuşturmak için 153 numarası yeterli mi hep birlikte bu konuda bilgilenelim,öğrenelim. İGDAŞ Müşteri Hizmetlerini Hangi Durumlarda Aramanız Gerekir ?

⦁ İGDAŞ çağrı merkezine yapılan her şikayet değerlendirmeye alınır ve bu konu hakkında işlemler yürürlüğe konulur ve en iyi şekilde talep çözülür.Bir kesinti ve hata durumunda size çok fazla fatura geliyor ise üstelik bu konuda yüzde yüz bir yanlışlık var diyorsanız hemen 153 ihbar numarasını arayarak talep oluşturabilirisiniz. Talebiniz 7 gün içinde sonuçlanarak sizlere bilgi verilerek dönüş sağlanacaktır.

⦁ Doğalgaz her evde var olmaı gereken bir şeydir. Yokluğu kişinin hayatında olumsuzluklara sebebiyet verebilir. Özellikle kışın soğuk havalarada kombi sisteminden doğalgaz yöntemi ile yararlanırırz. Banyoda akan sıcak suya varana kadar ocaklarda pişirdiğimiz yemeklere kadar hepsinin tek bir alternatif yolu var bu da doğalgaz kaynağıdır. Bunun olmaması ve size isteğiniz yöntemi sağlamaması hayat kalitenizin düşmesine neden olabilir.

⦁ iGDAŞ Profesyonel hizmetleri ile online hizmetlerini de direk olarak sizlere sunuyor. Yapacağınız tek bir işlem ve abonelik sizin bu hizmetten direk olarak yararlanmanıza katkıda bulunacaktır.Çok acil durumlarda ihbar hattını değil direk doğalgaz bağlantılarınız için ise 187 numaralı hattı aramanız gerekecek. 187 numaralı doğalgaz,her türlü gaz kaçağı,gaz kokusu gibi işlemlerde direk adresinize bir profesyonel işçi gönderecek bütün bu sorunların çözüme kavuşmasına yardımcı olacaktır.Acil durumlar için 187 numarasını ihbar hattı için sadece 153 ‘ü aramanız gerekir.

⦁ İGDAŞ’a verdiğiniz dosyaları ve evrakları direk olarak sorgulatabilir,işlem yapılıp yapılmadığı hakkında genel bilgilerden yararlanabilirsiniz.Sözleşme işlemi ve abonelik işlemleri hakkında temel bilgileri sorgulatabilir bütün bildirimlerden kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

⦁ İGDAŞ Müşteri Temsilciliğine Direk Bağlanma ve İGDAŞ Müşteri hizmetleri için herhangi bir olasılıkta 153 numaralı hattan ulaşım sağlamanız ,kısa zaman diliminde problemlerinizin çözülmesine neden olur.Fatura bilgilerini sorgulayabilir ve kesim süreleri ve kesim içinde yapılan hataları göz önünde bulundurarak müşteri hizmetlerinden canlı destek alabilir,153 Formatından kesintisiz bir şekilde bilgilendirilebilirsiniz. Kısacası her türlü işlemi yaptırabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız İGDAŞ müşteri hizmetleri hakkında genel bilgileri sunduk. Her türlü soru,öneri ve şikayette bulunmak için bu numaradan direk bağlantı kurabilirsiniz Mutlu günler dileği ile.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın