GSD Yatırım Bankası Müşteri Hizmetleri

GSD Yatırım Bankası Müşteri Hizmetleri

 

http://www.tr-ekonomi.com

GSD bank güçlü sermaye piyasası ile kurumsal ve ticari müşterilerine yönelik hizmet ve ürünler sunan bir yatırım bankasıdır. Her gün kendisini yenileyen anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Banka uzman kadro yapısı ile yüksek bilgi ve teknolojik gelişmeleri destekleyerek, iyi yöneten ve yönetilen, iş ortaklarına sundukları farklı çözüm yollarıyla sunan bir yatırım bankasıdır. Müşteriye özel çözüm odaklı çalışmalarda en seri şekilde çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Bu sürecin sağladığı etkin maliyet sistemi ile alışılagelmiş bankacılık sektörünün dışında hizmetleri sunar. Müşterilerine nakdi, gayri nakdi kredi, hazine, fon yönetimi ile dış ticaretin aracılık ve finansmanı konularında en iyi hizmeti verebilmenin amacını gütmektedir. Müşterilerine farklı çözüm yolları bulma konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Bankanın vizyonel bakışı düşünüldüğünde müşterilerin güncel ihtiyaçlarını olağan taleplerini olağan ve yasalar çerçevesinde karşılamaktadır. Müşteriler hızlı ve esnek çözümler getirebilmektedir. Bankacılık sektöründe fark yaratan durum; bankalar müşterilerine farklı seçenekler sunmalıdır. Sundukları seçenekleri başarılı bir şekilde ve hızlı bir nitelikle sonuca ulaştırmalıdır. Esnek ve çözüme odaklı GSD bank yatırım bankaların her zaman bir adım önüne geçebilmiş ve yatırım bankalarının lider konumuna gelebilmiştir. Müşterilerle uzun vadede ilişkiler kurarak güven tazelemiştir. 2014 yılında yaptığı faaliyetleri yansıtan mail bilgileri kamuoyunda paylaşmıştır. Yatırım bankaları arasındaki lider konumunda bulunma nedeni açıklık, şeffaflık ve müşteriye odaklı çözüm seçenekleri diyerek açıklamaktadır.

GSD Bank olarak müşteri memnuniyeti, bankacılık işlemlerini, şikayet ve önerilerini şubeye gitmeden bilgisayarınızdan veya telefondan internet sitesinden yapabilme fırsatı vermektedir. Bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti göz ardı etmeden çalışmalara devam etmektedir. Müşterilerinin mağdur edilmemesi için profesyonel destekli uzmanlar ile iletişim sağlanmaktadır. Temsilci olarak günün her saatinde hizmet vermek için olağan gücüyle çalışmaktadırlar. İnternet şubemiz üzerinden her türlü bankacılık işlemlerinizi 3D güvenlik sağlayıcı üzerinden kolayca erişim sağlayıp bütün işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilme fırsatı sunmaktadır. 1998 yılında GSD yatırım bankacılığı lisansı almıştır. Bankaların faaliyet                                                                                                                                       gösterme etkili bulundukları para ve sermaye yönelik izinleri de hemen arkasından elde etmeyi başarmıştır.

Merkez olarak İstanbul’da faaliyet göstermektedir. 0216 587 90 00 numaralı hatlardan müşteri temsilciliklerine bağlanılabilir. Her türlü sorunlarınıza çözüm odaklı seçenekler getirebilmektedirler. Bankanın güçlü sermaye, hissedar yapısı GSD grubunun tanınırlığı bankanın itici gücünü oluşturmaktadır. Tüm iş konularından bankaya güven duyulmasını sağlamıştır. Bankanın profesyonel hizmet veren ekibi yanında, müşteri temsilcilikleri oldukça uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir Hızlı ve çözüm odaklı seçenekleri ile uzun vadede müşterileriyle bir ilişki içindedirler. Bu karşılıklı öz güven neticesinde yatırım bankaları arasında ismini sıkça telaffuz ettirebilmektedir. Son 10 yılın öz sermayesi ve sağladığı fonları Türkiye’nin yeni dinamikleri arasında ve yeni girişimcileri ile paylaşmaktan çekinmemektedir. Büyümesi aktif ve sahada kalan yapısıyla oldukça pekiştirmiştir.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın