DeFacto müşteri hizmetleri telefon numarası

Giyim sektörüne hızlı bir başlangıç yapan DeFacto 2004 yılından beri Türkiye’de hazır giyim ve moda alanında lider markalar arasında yerini alarak DeFacto müşteri hizmetleri telefon numarası en çok merak edilen firmalar arasına da girmiştir.

DeFacto farklı pazarlama stratejileri geliştirerek farklı bir bakış açısı ile farklı tasarım ofisleri ile giriş yaptığı bütün ülkelerde kısa zamanda müşterilerinin beğenisini kazanarak en çok telefonları aranan şirketlerden biri olmuştur. Bu sebeple de Defacto telefon numarası arayarak firmaya gerek insan kaynaklarına gerek ticaret amacıyla aramalar çoğalmıştır. DeFacto müşteri hizmetleri müşterilerine her türlü desteği hizmeti sağlayarak en güzel hizmeti vermeye çalışmaktadır. Online olarak da evlere kıyafet satışı yapan DeFactonun telefon numarası sayesinde hızlı bağlanma yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde yorulmadan evinizden siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz. DeFacto en çok outlet ürünleri ile dikkat çekerek ürün yelpazesini artırmış. Böylece sizler de DeFacto hızlı bağlanma sistemi ile işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz Defacto telefon numarası ise 444 27 15 olup dilediğiniz zaman arayabilirsiniz sizi karşılayacak olan DeFacto müşteri temsilcileri gerekli yardımı sizlere yapacaktır.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın