Dadaş Turizm Müşteri Hizmetleri

Dadaş Turizm Müşteri Hizmetleri

Dadaş Turizm 444 25 00 Dadaş Turizm müşteri hizmetleri yılların verdiği deneyim ve tecrübelerini yollarda en güzel şekilde sergileyerek yolcularını en iyi şekilde ağırlamayı ve taşımayı hedef benimsemektedir. Bu aşamada yapılan çalışmalar kapsamında dadaş turizm imkânlarından faydalanmak isteyenler çağrı merkezine 7/24 ulaşım sağlayarak tüm detayları öğrenebilirler. İletişim bilgileri olarak alınacak bilgiler birebir ilişkilerde veya online işlemler olarak kullanılmakta ve bilet işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktadır. İletişim bilgileri; Adres bilgileri: cumhuriyet caddesi No: 23 Erzurum/ Türkiye, Dadaş Turizm müşteri hizmetleri : 444 2500 / 0442 233 95 30/ 0442 235 20 00 Elektronik posta adresi: info@dadasturizm.com.tr Bilgileri ile en kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

dadas-turizm-musteri-hizmetleri

Dadaş Turizm web sitesi aracılığı ile online bilet satış işlemlerinden faydalanabilirsiniz bunun yanında;

• Online bilet alış işlemleri

• Online rezervasyon

• Online ödeme

• Online bilet iptal

• Online yolcu sorgulama

• Online koltuk seçimi

• Online bilet açığa alma

• Online bilet açığa alma ve sefere eklem İşlemlerinizi yaparak tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz. Dadaş Turizm yolcularına en rahat yolculukların yanında sunmuş olduğu mola zamanlarında daha rahat ve seviyeli hizmetlerin sunulduğu kuruluşların bulunduğu noktaları seçerek ayrıcalığını korumaktadır. Ayrıca yolculardan gelen tüm istek ve önerileri değerlendirerek her gün daha iyiye gidiş yönünde hızlı bir ilerleme sağlamaktadır. Dadaş turizm 2008 yılında yaptığı düzenleme ile aldığı karalar çerçevesinde az otobüs yüksek kalite anlayışını seferlerinde ortaya koyarak ne kadar doğru karar aldıklarını göstermektedir. Bu aşamada yapmış oldukları çalışmalarda yolcularına sundukları hizmet kalitelerini yükseltmek amacı ile otobüslerini en son modern tasarımlarla donatılması konusunda çabalar sarf ederek sadece müşteri memnuniyetini odaklamakladır.

Dadaş Turizm web sitesi yardımı ile yolculuk yapacağınız istikametteki tüm bilgilere ulaşarak giyim ve diğer işlemlerinizde ön hazırlık yapmanıza fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca otobüslerde sınırsız internet kullanımı sayesinde Dadaş Turizm web sayfasına girerek en detaylı bilgileri alabilirsiniz. Koltukların rahat ve konforlu ortamı sayesinde uykunuzu dengeli bir şekilde sağlamanın yanında koltuk arkalarındaki ekranlardan isterseniz televizyon kanallarını gezebilir, zıplayabilir. İsterseniz online oyunlar oynayabilirsiniz. Kulaklıklar sayesinde yüksek sesle müzik dinlemeyi sevenler en yüksek seviyede müziklerini kimseyi rahatsız etmeden dinleme fırsatını bulabilirler.Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın