Cine 5 Telefon Numarası

Cine 5 Telefon Numarası

Cine 5 Türkiye’nin şifreli kanallar kapsamında ilk olarak yayına başlayan yayıncı kuruluş bir çok spor programını ve sinema filmlerini ücretli olarak televizyon izleyicileri ile buluşturmuştur. Şifreli olarak yayınlamış olduğu bir çok maç yayını zevkle izlenerek zaman içerisinde rakipleri ile boy ölçüşür duruma gelmiştir. İletişim bilgileri olarak Adres: huzur mahallesi İmam çeşme caddesi Gürel iş merkezi no: 14 daire:1 Ayazağa/Şişli/İstanbul/Türkiye Cine 5 Telefon numarası: 0 212 331 30 00 Web sitesi www.cine5.com.tr E-posta info@cine5.com.tr İletişim bilgileri kullanılarak cine 5 televizyon kanalı hakkında detaylı bilgilere ulaşılmaktadır.

cine-5-telefon-numarasi

Cine 5 hakkında son zamanlarda ortaya atılan haberlerde yayıncı kuruluşun yolun sonuna geldiği olumsuz durumlar neticesinde kapanmak zorunda kaldığı duyurulmaktadır. Yayın yaptığı zamanlar içerisinde özellikle maç yayınlarını spor programlarını en detaylı şekilde ele alarak izleyicisine yansıtan cine 5 günümüzde kablolu yayınların artması internet sağlayıcılarının bir çok avantaj sunarak cine 5 gibi yayıncı kuruluşlara rakip olması ve cine 5 yayınlarının bu tür yeniliklerle rekabet düzeyini yeterli seviyede sağlayamadığından olumsuzluklar ortaya çıkmıştır. Cine 5 2007 yılında kendisini yenileme acısından sinema kanalı oluşturma gündüz programlarında değişiklik geçmiş zamanda ilgi çeken Türk filmlerinden oluşturduğu film kuşağı çalışmaları gündüzleri çocuklara yönelik çizgi film programları ayrıca akşamları yabancı film ve dizileri yayınlayarak bir müddet yayında kalsa da günümüz teknolojisine ve yayıncılık anlayışına ayak uyduramadığı için yayınına son verme aşamasında olduğu ortaya çıkan bilgiler içindedir.

Yayında olduğu dönemlerde haber yayınlarını rakiplerinden daha önde götürerek ayrıntı ve detayları işleme konusunda yönetici kadrosu ve çalışanları olarak ayrı bir çaba içinde çalışmalarını ortaya koymaktaydılar. Yayınlamış olduğu programlar kaliteli, topluma saygılı, ilgi gören programlar topluluğundan oluşturularak izleyicisi ile buluşturma konusunda tecrübeli yayıncılık anlayışını tamamıyla ortaya koymak amacıyla çalışma sürdürmektedirler. Cine 5 yayıncılığının geçmişine bakıldığında ücretli yayınlamış olduğu futbol maç yayınlarında üye sayısını 700 bin civarında oluşturduğu görülmektedir. Ayrıca 2000 yılında cine+ digital yayıncılığını hayata geçirerek bu dönemde de futbol maç yayıncılığını elinde tutmuştur. Ayrıca bu dönemlerde mevcut üyelerine en güzel belgesel kanallarını sunmuştur.Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın