Burѕagaz Müşteri Hizmetleri

Burѕagaz Müşteri Hizmetleri

 

Türkiye’de özelleştirilen tüm doğal gaz dağıtım şirketlerinden biri olan ve Bursalılara hizmet vermekte olan, Burѕagaz Müşteri Hizmetleri İletişim bilgilerinin yer aldığı rehberi telefon kılavuzu aracılığı ile sizinle paylaştık. Doğal satışı yapan bir firma olarak sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Bursagaz firmasının müşteri hizmetleri telefon numarası 444 11 33 arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Serbest enerji piyasasın içindeki enerji dağıtım şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan Bursagaz tüketicileri, doğal gaz tarifesinden çok daha ucuz birimler üzerinden fiyatlardan yararlanabilmektedir. Doğal gazın özellikle son dönemlerde hızla yükselişi Bursa da yaşayan doğal gaz tüketicilerini yeni firma arayışına itmiştir. Buna istinaden rekabet ortamını teşvik edici kanunlar hazırlanarak ve piyasada serbestleşme oluşmuştur.

Bu noktada, 2013 yılından beri hizmet veren Bursagaz 850.000 abonesiyle Bursalılara güvenli doğal gаz hizmeti vermeye devam ediyor. Vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile olduğu kadar Yenilikçi yapısı ile de adından sıkça söz ettiren Bursagaz müşterilerinin her türlü talep ve isteklerini çözüme ulaştırıyor. Müşterilerine her daim güvenli bir şebeke yönetim anlayışı hizmet veren Bursagaz doğalgaz sektöründe her zaman öncü bir kuruluş olmuştur. Siz de Bursa ilinde yaşıyorsanız, doğalgaz ya da elektrik faturalarınızda önlenemez bir yükselme söz konusu ise, hizmet aldığınız doğalgaz şirketini i arayarak firma değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Bu noktada Bursalıların her zaman tercih ettiği güvenilir doğalgaz firmalarından biri olan Bursagaz Müşteri hizmetleri : 444 11 33 telefon numarasını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Telefon kılavuzu aracılığı ile paylaşmış olduğumuz Burѕаgаz Müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim bilgilerinin yer aldığı telefon kılavuzu rehberi sayesinde telefonda beklemeden müşteri temsilcisine bağlanarak tüm istek ve taleplerinizi iletmeniz sadece dakikalarınızı alacaktır. Doğalgaz sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Bursagaz Müşteri Hizmetleri departmanına hafta içinde saat 08.30 іle 22.00 arasında Cumartesi günleri ise, saat 09.00 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir. Firmanın müşteri hizmetleri departmanı sahip olduğu teknik donanımlarla ile abonelerine sağlıklı bilgi aktarmaya özen göstermektedir.

Bu noktada Bursagaz Müşteri Şikâyet ve Memnuniyet Yönetim Sistemi sertifikasyonuna sahip kuruluşlardan biridir. Sizde artık evinizden çıkmanıza gerek kalmadan doğal gaz hizmeti aldığınız Bursagaz Müşteri hizmetleri numarasını arayarak, abonelik, İç tesisat, yetkili servis, hizmetinin yanı sıra ve aсil durumlarda Bur müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca Bursаgаz resmi sitesi www.bursagaz.cоm üzerinden tahmini tüketim sorgulaması, fatura sorgulama, vs işlemleri Online olarak yapabilirsiniz. Bursаgаz firması ile ilgili tesisat arızlılarında arıza kaydı oluşturmak için Bursagaz müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, hizmet aldığınız Bursagaz firması ile ilgili Abonelik, sözleşme, daha bir çok konuda müşteri temsilcileri ile hemen, iletişime geçebilirsiniz. Telefon kılavuzu aracılığı ile paylaştığımız Bursagaz Müşteri İletişim Bilgilеri Aşağıdadır: Bursagaz Müşterі Hizmetleri Telefоn Numаrаsı : 444 11 33 BURSAGAZ GENEL MÜDÜRLÜK ADRES: NİLÜFER KÖYÜ MAHALLESİ KAVAKLIDERE SOKAK NO: 15 PK: 16265 OSMANGAZİ / BURSA Burѕagaz Telefon numаrаѕı: 0224 444 11 33 Faks numаrаsı: 0224 243 60 10 E-рosta adreѕі : mоc.zаgаѕrub @ mіѕіtelі İnternet ѕiteѕi: www.bursagaz.cоm


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın