Bimeks Müşteri Hizmetleri

Bimeks Müşteri Hizmetleri

bimeks-musteri-hizmetleri

1990 yılından bu yana sizlere hizmet veren Bimeks, alış verişlerde sunduğu avantajları, taksitli alış veriş yapma imkanı bipara hediyeleri ile kurumsal mağazacılıkta en gözde şirketlerden biridir. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Bimeks, gittikçe gelişmekte ve Türkiye’ nin dört bir yanına yeni mağazalar açarak hizmetini büyümektedir. Bimeks 60 ilde 160 mağazasıyla hizmet veren elektronik ve beyaz eşya üzerine bir çok markanın satışa sunulduğu güçlü bir ağa sahiptir.

Her satılan üründe bipara diye tanımlanan bimeks parası kazanmak mümkündür. Alış verişlerinizde kazanacağınız biparaları diğer alış verişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bimeks müşterilerine şu an her satılan üründe KDV oranında biparayı hediye etmektedir. Bimeks’ in devam eden kampanyalarından biri de her 4 TL lik alış verişle 1 Mil kazanmanız ve bunu Miles&Smiles biletlerinizi alırken indirim olarak kullanmanız mümkündür. Ayrıca hepsinden daha flaş bir kampanya olan 1000 TL ve üzeri alış verişlerde bimeks mağazalarında kullanmak üzere 100 paraf puan hediye etmesidir. Bu yönüyle çok cazip avantajlarla Bimeks mağazaları online olarak da sizlerin hizmetinizdedir.

Bimeks mağazasının geniş ürün yelpazesinde akıllı telefondan beyaz eşyaya tüm elektronik markaları ve çeşitleri bulunmakta. Bir çok kaliteli ve prestijli markayı garantili olarak sizlere sunuyor ve sattığı ürünlerin arkasında durup her hususta sizlere yardımcı oluyor. Bu nedenle Bimeks, sizlerin alış verişlerinizdeki soru, görüş ve şikayetleriniz değerlendirmek amacıyla gerek e-posta yoluyla gerekse müşteri hizmetlerini arayarak iletebilmeniz amacıyla müşteri hizmetleriyle sizlere de yardımcı oluyor. Bunun için musterihizmetleri@bimeks.com.tr adresine mail ile ulaşarak yada Bimeks müşteri hizmetleri  0850 222 50 22 numaralı telefonu arayarak çözüm bulma imkanınız var. Müşteri memnuniyeti için alış verişlerinizdeki tüm aşamalarda meydana gelen aksaklık hususunda yada memnuniyetinizi dile getirmek amacıyla kurumsalsatis@bimeks.com.tr adresine mail atarak iletişime de geçmeniz mümkün.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın