Başkent Üniversitesi Müşteri Hizmetleri

Başkent Üniversitesi Müşteri Hizmetleri

Eğitim öğretim sistemlerinin gelişmesinin ardından çağa ayak uydurmak isteyen eğitim kurumları altyapılarını daha da geliştirmek adına özelleşmiş ya da özel eğitim kurumları daha popüler hale gelmiştir. Günümüzde her düzeyde özel eğitim kurumu bulunmakla birlikte en büyük ihtiyaç da kişileri meslek hayatına hazırlayan üniversitelerde görülmektedir. Bu nedenle özel ya da vakıf dediğimiz üniversitelerin sayısı gün geçtikçe artmakta ancak bu bazı sorunlara da neden olmaktadır. En büyük sorun da bu eğitim kurumlarının kaliteye çok dikkat etmemesidir. Başkent Üniversitesi gibi kalitenin adresi olmuş vakıf üniversitelerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Başkent Üniversitesi Haberal Vakfı tarafından kurulmuş köklü ve eğitim konusunda oldukça uzman bir eğitim kurumudur. Kurum hakkında daha detaylı bilgi almak ve eğitim ücretlerinden altyapıya kadar tüm merak edilenleri öğrenmek için 0 (312) 246 66 66 Başkent Üniversitesi müşteri hizmetleri hattından kuruma ulaşabilmektedirler.

baskent-universitesi-muteri-hizmetleri

Başkent Üniversitesi bünyesinde 11 fakülte, 6 meslek yüksek okulu ve 1 konservatuarın dışında 7 enstitüye sahip kapasitesi geniş bir eğitim kurumudur. Üniversitenin en temel amaç ve hedefleri arasında evrensel bilgiye ulaştırmak için tüm bilgileri öğrencilere en etkili şekilde vermek yer almaktadır. Sadece öğretim anlamında değil öğrencilerin hayata dair her alanda kültürlü ve bir o kadar da manevi değerlere önem veren kişiler olması için çabalayan kurum çevreye de gereken hasiyeti göstermektedir. Genel derslerin haricinde yabancı dil konusunda da büyük seçenekler sunan üniversite global dünyada iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak imkanları öğrencilerine sunmaktadır. Şu anda üniversite bünyesinde verilen yabancı dil dersleri İngilizce, İspanyolca, Rusça, Almanca, İtalyanca, Farsça, Japonca ve Çince’dir. Görüldüğü gibi neredeyse iş dünyasında nabzı tutan dillerin hepsinin eğitimi mevcuttur.

Öğrencilerinin en iyi şekilde yetişmesini ve hem iş dünyasında hem de hayat boyunca başarılı olmasını hedefleyen Başkent Üniversitesi eğitim anlamında hiçbir özveriden de kaçınmamaktadır. Hal böyle olunca da kendisini en iyi eğitim kurumları arasında bulmaktadır. Üniversite hakkında detaylı bilgi almak, fakültelerin özel sekreterlerine yine bilgi almak ve aklınıza takılanları sormak için Başkent Üniversitesi müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. 0 (312) 246 66 66 numaralı santral hattını arayarak istediğiniz dahili numaraya yönlendirilirsiniz. Ayrıca üniversite kayıt ücretlerini de bu sayede kayıt öncesinde öğrenebilirsiniz. Başkent Üniversitesi müşteri hizmetleri her türlü sorununuzda acil cevap verme özelliğiyle sizi çok memnun etmektedir.

Ayrıca fakültelere de sizleri yönlendirerek en doğru bilgiye en hızlı ulaşmanızı sağlamaktadır. Notların açıklanma dönemlerinde bazı genel derslerde müşteri hizmetleri servisi fakülte sekreterlerine yönlendirerek not bilgisi de verebilmektedir. Okulun kendi kalitesinin yanında müşteri hizmetleri de çok güzel olduğundan en kaliteli okullar sınıfında yerini almaktadır. Bunun dışında müşteri hizmetleri telefonları öğretmenleri evinizden de arayarak sorunlarınızı iletmeniz açısından geniş kapsamlı düşünülmüş, kaliteli hizmet veren ekiplerden oluşmaktadır.Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın