Avea Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri

 

avea-musteri-hizmetleri

Avea, Türkiye’nin en iyi GSM operatörlerinden biridir. Büyük bir abone kitlesine sahip olan Avea, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 ulaşılabilen Müşteri Hizmetleri imkanı sunmaktadır. Müşteriler kampanyalar hakkında bilgi almak için, şikayetlerini belirtmek ve bunları çözüm bulunmasını istemek için, numara değiştirmek,telefon ve modem hatlarıyla ilgili veya başka hizmetlerle ilgili problemlerin çözülmesi için Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirler.

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 1 500 Avea kullanıcıları telefonlarından 500’ü tuşlayarak, sabit hat kullanıcıları ise 444 1 500 numarasını tuşlayarak Avea Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirler. Türkiye’nin büyük bir yüzdesine hizmet veren Avea’nın 2009 yılından Ocak 2016 ayına kadar CEO’su Erkan Akdemir idi. Fakat 26 Ocak 2016 tarihinde Avea, üst grubu olan Türk Telekom Mobil ile birleşerek kendini feshetmiştir. Kısacası Avea markası son bulmuş olup Türk Telekom Mobil Adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

İşte Avea, Türk Telekom Mobil bünyesinde hizmet vereceğinden Müşteri Hizmetleri numarasının değişip değişmeyeceği merak konusu oldu. Kendi sayfalarında bu sorunun cevabını vermişlerdir. Buna göre ; bireysel abonelik işlemleri için : 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri kurumsal abonelik işlemleri için : 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri numaraları aranarak Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurabilecekleri belirtilmiştir. Fakat Avea kullanıcıları halen telefonlarından 500’ü tuşlayarak Müşteri Hizmetleri’ne kolaylıkla ulaşabilirler.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avea Müşteri Hizmetleri (1 Yorum)