Amasya Otelleri

Amasya, günümüzün ve geleceğin önemli turistik illerinden biridir. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Amasya, tesislerinin de gelişmesi ile turizm sektöründe daha iyi konumlara gelecektir. Özellikle Yeşilırmak kıyısına yapılan otelleri sayesinde doğa ile iç içe bir tatil ve konaklama imkanını sizlere sunarken çevresinde yer alan tarihi müze, medrese ve türbelere de kolay ulaşım imkanı sunuyor. The Apple Palace The Apple Palace oteli, 4 yıldızlı oteller kategorisinde bulunan, lokasyonu Çakallar Mahallesi üzerinde bulunan Amasya’nın önde gelen otellerindendir.

0358 219 00 19 numaralı telefonu arayarak oteli arayabilir ve otel hakkında bilgi alabilirsiniz.

Otel içerisinde barındırdığı; restaurant, cafe, disco, hamam, sauna, fitness merkezi ve daha birçok sosyal alanı ile geniş imkanları müşterilerine sunuyor. Çeşitli oda seçenekleri ile her bütçeye uygun fiyat anlayışını benimsemiş olan otelde çeşitli animasyon aktiviteleri sayesinde eğlenceye de önem veriliyor. Amasya otogara olan 4 km’lik mesafesi ile kolay ulaşımı müşterilerine sunuyor. Amasya’nın 4 yıldızı oteli olan The Apple Palaca hareketli ve dinamik özelliği ile birçok turistin uğrak yeri oluyor ve olmaya da devam edecektir.

Otelin önünde bulunan açık yüzme havuzu ile de kendini diğer otellerden ayırıyor. Şükrübey Konağı Samimi bir ev ortamı arıyorsanız, Şükrübey Konağı sizin için biçilmiş kaftan. Bünyesinde çok fazla sosyal tesis ve aktivite alanı barındırmasa da rahat ve samimi bir otel anlayışını benimseye Şükrübey Konağı, yılın her zamanı uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine kapılarını açıyor. Şükrübey Konağı sadece konaklama imkanı sunmakla kalmıyor; aynı zamanda da restaurantını tüm turistlere sunuyor. Otantik ve özel yemeklerini sizlere büyük bir özenle sunan Konak, özenle tedarik ettiği gıdalar ile sizlere sağlıklı ve leziz yemekler sunuyor. Emin Efendi Konakları Yeşilırmağın kenarında doğa ile iç içe olan Emin Efendi Konakları, sıcak aile ortamını sizlere sunuyor. Temizlik ve kalite anlayışını da ön plana çıkaran otel, doğanın içerisinde sizlere internet, tv, klima ve uydu yayını gibi teknolojik araçlarını da sizlerin hizmetine sunuyor. Şehrizade Konağı Şehrizade Konağı, Amasya kalesinin altında ve Yeşilırmak’ın kenarında konuşlandırılmış, yalı boyu konutları arasında kalan Amasya’nın önemli konaklama alanlarından biridir. Yılın her zamanı açık olan konak, Amasya otogara 2 km uzaklıkta bulunuyor.

Lalehan Otel Lalehan Otel müşterilerine toplamda 28 oda ve 60 yatak kapasitesi sunuyor. Otelin en dikkat çekici özelliklerinden biri, harabe bir evin iyi bir şekilde restore edilmesi ile tarihi bir yapı olarak Amasya mirasına kazandırılmasıdır. Amasya Genelgesi’nin Amasya’dan tüm dünyaya haykırıldığı Saraydüzü Kışlası’nın önünde bulunan otel, düzgün ve özenli iç ve dış mimarisi ile müşterilerinin ilgisini çekiyor. İyi bir şekilde dizayn edilmiş bahçesinde, doğanın yeşillikleri arasında sizlere iyi vakit geçirmek için büyük özen gösteren Lalehan Otel, yılın her vakti açık bulunarak, sınırsız konaklama imkanını da tüm müşterilerine sunuyor.

Melis Otel Melis Otel, müşterilerin en fazla ilgi gösterdiği Amasya otellerinden biridir. Otantik iç mimarisi ile Anadolu’nun en güzel motif ve örneklerini sizlere sunuyor. Bünyesinde bulunan çatı barı müşterilerine gece gündüz kesintisiz bir şekilde sunarak kaliteyi ön plana çıkaran Melis Otel; klima, internet, mini bar, tv vb. olanakları ile hem otantik bir hava hem de günümüzün gereksinimlerini bir arada sunarak müşterilerine en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamıştır.

Çeşitli türbe, medrese ve müzeler yürüyüş mesafesinde olan otel, tarihi yanında barındırarak hem konaklama hem de gezi olanağı sunuyor.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın